Regionalne Liceum Sportowe w,,uk,Kostopil rówieńskiej rady regionalnej,,uk,Usługa medyczna,,uk,Kary,,uk,Proces uczenia,,uk,literatura ukraińska,,uk,Język ukraiński,,uk,Literatura światowa,,uk,język angielski,,uk. Костопіль Рівненської обласної ради

Україна – єдина країна

Учні та педагоги ліцею взяли участь у заходах з нагоди Дня єднання, який започатковано з метою посилення консолідації українців, зміцнення їхньої стійкості на тлі зростання гібридних загроз, пропагандистського та морально-психологічного тиску на суспільну свідомість.

У класних колективах відбулися тематичні виховні заходи: презентація «16 лютого – День єднання», урок єдності «Наразі єдність – це наша найпотужніша зброя», акція «Я – людина. Ми – родина. Дім наш – Україна

Радою ліцеїстів оформлено інформаційний стенд «16 лютого – День єднання», проведено хвилини національної свідомості для учнів 8-11 класах «Україна починається з тебе», організовано флешмоб «Сила країни в єдності».

Brak komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Inne języki


& Nbsp; Edycja Tłumaczeń

Archiwa