"Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту" Рівненської обласної ради

Відкрита першість КОЛІФКС з легкої атлетики

9 грудня 2017 року у манежі ДЮСШ м. Костопіль відбулась Відкрита першість Костопільського обласного ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ст. фізичної культури і спорту» з легкої атлетики. У змаганнях взяли участь  біля 170 спортсменів з Нетішина, Соснового, Березного,  Ківерець, Малого Вербче, Рожища, Бистрич, Славути, ДЮСШ «Олімпієць»,

м. Рівне та Костополя.MvJG_qxhAe0

Переможці та призери змагань:

у бігу на 300м серед дівчат та юнаків 2005р.н. і мол.

І місце Шумік Дарина (Ківерці) 51.25

ІІ місце Ващик Аліна (Березне) 54.34

ІІІ місце Хібеба Марія (М.Вербче) 55.78

І місце Кручок Руслан (Соснове) 50.25

ІІ місце Данкачєв Максим (Костопіль) 51.88xYUiTk2wWdA

ІІІ місце Заяць Василь (Березне) 52.32

у бігу на 600м серед дівчат та юнаків 2005р.н. і мол.

І місце Пилка Мирослава (М.Вербче) 1.59.9

ІІ місце Лавренюк Юлія (Ківерці) 2.04.9

ІІІ місце Хвірук Каріна (Ківерці) 2.05.8

І місце Степанков Микола (Соснове) 2.01.1

ІІ місце Власюк Владислав (Бистричі) 2.02.6

ІІІ місце Бабич Назар (Ківерці) 2.05.4

 

у бігу на 600м серед дівчат та юнаків 2003-2004р.н.

І місце Уніч Юлія (Костопіль) 1.48.1                 І місце Дідух Вадим (ліцей) 1.38.0

ІІ місце Кособуцька Дарина (ліцей) 1.50.9      ІІ місце Будько Дмитро (ліцей) 1.38.9

ІІІ місце Кирильчук Яна (ліцей) 1.53.7            ІІІ місце Король Максим (Ківерці) 1.42.5

 

у бігу на 600м серед дівчат та юнаків 2001-2002р.н.

І місце Жульжик Світлана (ліцей) 1.37.0                             І місце Кримінський Олексій (ліцей) 1.32.5

ІІ місце Кособуцька Анастасія (ліцей) 1.49.2                       ІІ місце Віннік Ілля (Рівненський р-н) 1.39.4

ІІІ місце Ковальчук Аліна (Костопіль) 1.52.1                       ІІІ місце Медведчук Андрій («Олімпієць») 1.45.4

 

у бігу на 1000м серед дівчат та юнаків 2003-2004р.н.

І місце Купріян Анастасія (Рівненський р-н) 3.29.1             І місце Марчук Святослав (ліцей) 3.04.6

ІІ місце Висоцька Наталія (Рожище) 3.57.3                         ІІ місце Дмитрук Назар (Бистричі) 3.07.8

ІІІ місце Мігель Антон (Славута) 3.08.6

у бігу на 1000м серед дівчат та юнаків 2001-2002р.н.

І місце Боровець Яна (ліцей) 3.06.0                    І місце Жемайтін Владислав (ліцей) 2.38.7

ІІ місце Панасюк Мирослава (Ківерці) 3.19.0  ІІ місце Кирильчук Микола (ліцей) 3.02.9

ІІІ місце Туровська Олександра (Рівненський р-н) 3.32.6   ІІІ місце Цицик Олександр (Рівненський р-н) 3.11.4

1232igl7p7YНа цих змаганнях було встановлено рекорд турніру у бігу на 600м серед дівчат 2001-2002р.н. Жульжик Світланою, яка подолала дистанцію за 1.37.0.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями. Нагородження проводили директор ліцею Дарина Таргоній, віце-президент ФЛАРО Валерій Дітлашок, заступник директора Олексій Грабовський.

Пока нет комментариев

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Інша мова


Свежие комментарии