Обласний спортивний ліцей в м. Костопіль Рівненської обласної ради

Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів

26-28 травня 2017 року у м.Луцьк2 проходив чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. 359 кращих спортсменів з 23 областей України  та  м.Києва  боролись за нагороди. Вихованці ліцею-інтернату також брали участь у цих змаганнях.            Яна Боровець  стала  Переможницею чемпіонату України у бігу на 3000м з результатом 10:38.97.

Бронзову нагороду  здобула  Світлана Жульжик  у бігу на 800м (2:12.67).

Залікові місця посіли: Яна Боровець (1500м), Олег Трофимчук (спис), Андрій Колодистий (1500м) та Юрій Юськов (400м).

Брали  участь в цих змаганнях  і випускники ліцею-інтернату. Вікторія Ковба   стала переможницею чемпіонату України у бігу на 800м та 1500м, Павло Білий став чемпіоном України у бігу на 3000м з/п, Владислав Фінчук  став бронзовим призером у бігу на 800м. Четвертими стали Віталій Гулов (спис) та Роман Дзюбук (200м), п’яті місця посіли Михайло Антипчук (ядро) та Ірина Омелянова (1500м), сьомим у метанні списа став  Олександр Наумчук  та залікове дванадцяте  місце  у Миколи Сірого (800м).