Обласний спортивний ліцей в м. Костопіль Рівненської обласної ради

Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів

07-08 червня 2016 року у м.Кіровоград проходив чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. 342 кращих спортсмени з 23 областей України боролись за нагороди. Вихованці ліцею-інтернату також брали участь у цих змаганнях.

Вікторія Ковба  стала  Переможницею чемпіонату УкраIMGP7491їни у бігу на 1500м з результатом 4:40.91  та зайняла  третє  місце у бігу на 800м (2.15.39).

Срібним призером змагань став Владислав Фінчук  у бігу на 800м (1.54.42).

Бронзову нагороду  отримав Микола Сірий у бігу на 800м (1.54.81), який виконав норматив на участь у чемпіонаті Європи з легкої атлетики серед юнаків, що відбудеться у м.Тбілісі (Грузія) 14-17.07.2016р. Залікові місця посіли Андрій Колодистий (1500м), Роман Дзюбук (400м) та Юрій Юськов (800м).

Брали  участь в цих змаганнях  і випускники ліцею-інтернату Інна Ковтун, Ірина Омелянова, Олександр Звіздецький  та Віталій Гулов .  Олександр Звіздецький став чемпіоном України в метанні спису, Віталій Гулов – бронзовий призер у цій же дисципліні. Інна Ковтун здобула срібну нагороду у бігу на 400м з/б , бронзову – в  естафетному бігу  4 х 100м  та  стала п’ятою в бігу на 200м. Ірина Омелянова стала четвертою у бігу на 800м та одинадцятою у бігу на 400м.