Обласний спортивний ліцей в м. Костопіль Рівненської обласної ради

Збірна України WU-16 тріумфувала у Македонії

У середу, 27 квітня, дівоча збірна команда України WU-16 провела заключний поєдинок на Турнірі розвитку УЄФА, що проходив у Македонії. Суперниками підопічних Сергія Сапронова були господарі змагань – команда Македонії. Саме у протистоянні з цією збірною вирішувалось, хто ж стане переможцем турніру.

Початок зустрічі був за українками, які одразу захопили ініціативу на полі, і вже до 10-ї хвилини забили два швидкі голи.

У другому таймі «синьо-жовті» продовжували контролювати гру, активними були лідери команди – Куніна Надія та Семенюк Юлія (костопільська ліцеїстка). Українки  раз-по-раз турбували голкіпера македонок , проте рахунок на табло 2:0 протримався аж до фінального свистка. Таким чином, набравши 8 очок, збірна України посіла першу сходинку турніру. Друге місце за Македонією, третю позицію зайняв Казахстан, а Люксембург залишився четвертим.