"Костопільський ліцей-інтернат спортивного профілю ІІ-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради

Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів

З 02.02 по 04.02.2020 року у м.Суми відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів у приміщенні.  320 спортсменів з 25 областей України брали участь в цих змаганнях. Серед учасників змагань і вихованці комунального закладу «Костопільський ліцей-інтернат спортивного профілю ІІ-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради.

Переможницею  у бігу на 1500м стала Марія Козлюк, яка подолала дистанцію за 4:42.07.  Юлія Уніч здобула срібну нагороду  у бігу на 800 м з результатом 2:13.78. Бронзову медаль у бігу на 3000м з результатом 10:22.51 виборола Уляна Рачинська  та показала четвертий результат у бігу на 1500м (4:47.36).  З особистим рекордом  та нормативом І розряду закінчив виступ у стрибках в довжину Тарас Товкач , його результат 6м 91см – четверте місце.  З чемпіонськими титулами закінчили змагання випускниці нашого закладу Світлана Жульжик у бігу на 800м (2:07.47) та Катерина Дмитренко в стрибках в довжину з результатом 5м 91см, 2 місце у бігу на 3000 метрів Яна Боровець (10:18.81).

Тренери переможців та призерів змагань – Тетяна Фінчук, Анна Мурза, Петро та Валерій Дітлашки, Степан Янчук, Світлана Кожарко.

Дякуємо    тренерам     та     дирекції    закладу    на    чолі з С. Захожим за якісну підготовку спортсменів до участі в даних змаганнях, завдяки якій ліцеїстами та вихованцями закладу здобуто високі спортивні нагороди.