Обласний спортивний ліцей в м. Костопіль Рівненської обласної ради

чемпіонат України (західна зона) з греко-римської боротьби

30.01 – 01.02.2020р. в м. Березне проходив чемпіонат України (західна зона) з греко-римської боротьби де приймали участь вихованці КЗ «Костопільський ліцей-інтернат спортивного профілю» Рівненської обласної ради. В змаганнях брали участь представники з Вінницької, Львівської, Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської та Рівненської областей, всього 120 учасників. Успішно виступили учні відділення які посіли наступні місця: Чемпіоном змагань став Кирило Щербатюк в/к до 80 кг., срібним призером став Данієль Оприш в/к до 60 кг. (лише трошки не вистачило йому чемпіонства, поступившись у фіналі з рахунком 6:6), бронзовими призерами стали: Владислав Богатько в/к до 45 кг, Владислав Левчук в/к до 51 кг., Микола Кіралгазі в/к 71 кг., Денис Яремко в/к до 80 кг. та Янек Довжан в/к до 110 кг., п’яті місця посіли: Владислав Майструк, Павло Онопрейчук, Антон Петренчук, Михайло Головко. Наші борці внесли вагомий внесок зароблених очок в копілку команди Рівненської області, яка в загальному заліку посіли перше командне місце. Ці змагання стали етапом підготовки нашої команди до чемпіонату України який пройде у кінці березня в м. Харкові. Побажаємо нашим спортсменам успішних виступів на килимах України та міжнародних змагань за кордоном.