"Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту" Рівненської обласної ради

Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів

У м. Луцьку з 28 по 30 червня 2019 року проходив чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. Брали участь у цих змаганнях і вихованці Костопільського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту. Перший день змагань для наших спортсменів розпочався вдало: срібну нагороду в метанні списа здобула Ольга Мосійчук (40м 58см) та бронзову, у цій же дисципліні, Аліна Тарар  (36м 43см) (тренери Степан Янчук та Світлана Кожарко). Також цього дня стартувала у двох дисциплінах Катерина Дмитренко: пройшовши кваліфікацію та півфінали, у фінальному забігу на 100м Катя посіла сьоме місце з результатом 12.67. І, майже в цей час, встигла кваліфікуватись в стрибках у довжину, виконавши спробу з третім результатом — 5м 64см. У юнаків в стрибках у довжину пройшов до фіналу Тарас Товкач, настрибавши 6м 52см. У фінальній частині  стрибків в довжину Катерина Дмитренко стала п’ятою, а Тарас Товкач шостим. Дванадцятим закінчив свій виступ у метанні списа Тарас Кухарчук (42м 18см).