"Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту" Рівненської обласної ради

Чемпіонат України з легкої атлетики у Кропивницькому

В місті Кропивницький ,14-16 червня 2019 року, відбувся  Чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів 2004р.н. та молодше. Біля 700 спортсменів брали участь в цих змаганнях. Юні спортсмени Костопільського  обласного ліцею, не дивлячись на велику конкуренцію, зуміли показати високі результати в своїх видах програми, що дало їм змогу стати фіналістами , призерами та переможцями цього Чемпіонату. А саме: чемпіонський титул в  бігу на 100 м з\б виборола  Валерія Гуріна (15.35); не було рівних в бігу на 1500 та 3000м (два І місця) нашій юній спортсменці Марії Козлюк, її результат  4:44.59 та 10:43.86 відповідно, найшвидшою у бігу на 800м була Юлія Уніч – І місце (2:15.28) та ІІІ місце Юля здобула у бігу на 400м- 58.23

Четверті місця посіли в метанні списа Тарар Алла (35м 02см)  та Іван Муха  (42м 24см). Восьмі місця у Вікторії Войтович у бігу на 800м (2:23.62) та Дениса Люблінського в штовхання ядра (12м 74см). Павло Коваль фінішував  у бігу на 1500м десятим (4:38.18) та 12 місце у бігу на 800м  (2.12.71). Нікіта Помалейко у метанні списа закрив фінальну дванадцятку  (37м 28см).

Готували та вболівали за юних спортсменів тренери КОЛІФКС —  Фінчук Тетяна Леонідівна, Мурза Анна Олександрівна, Янчук Степан Іванович, Кожарко Світлана Миколаївна.