"Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту" Рівненської обласної ради

Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків

23 по 24 квітня 2019р. у Кропивницькому проходив чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2002 р.н. та молодших. Сімсот тридцять вісім спортсменів з 25 областей України взяли участь в чемпіонаті.

Вихованці Костопільського ліцею-інтернату також брали участь у цих змаганнях та стали переможцями чемпіонату:

І місце посіла  Яна Боровець у  бігу на 1500м (4:45.92) та на  3000м (10.28.03).

ІІ місця здобули двоє атлетів ліцею: Ольга Мосійчук у метанні списа (41м49см) та Віталій Барук у стрибках у довжину (6м 76см)

За крок до медалей – 4 місце посіли Тарас Товкач  у стрибках у довжину(6м 57см) та Уляна Рачинська у бігу на 1500м(4:52.58).  Шості місця у Валерії Гуріної у бігу на 100м з\б (16.08) та у Юрія Ткачука у бігу на 3000м (9:21.48). Сьомі місця посіли: у метанні списа  Аліна Тарар (35м 88см) та Уляна Рачинська у бігу на 800м (2:21.31). Восьмим фінішував на дистанції 1500м Юрій Ткачук.

Вітаємо з успішним виступом вихованців у чемпіонаті тренерів Дітлашків Петра та Валерія, Янчука Степана Івановича та Кожарко Світлану Миколаївну.