Обласний спортивний ліцей в м. Костопіль Рівненської обласної ради

12-Й ТУР ВИЩА ЛІГА 18/19: «РОДИНА-ЛІЦЕЙ» КОСТОПІЛЬ — «ПАНТЕРИ» УМАНЬ — 3:1

13 квітня на центральному стадіоні «Колос» в м.Березне відбувся календарний матч 12-го туру чемпіонату України у Вищій лізі між командами «Родина-Ліцей» з Костополя та уманськими «Пантерами».

Рівна гра у першому таймі і результативна друга половина матчу принесла надважливу перемогу костопільським футболісткам, яка укріпила їх позиції у чемпіонаті. На 52 хвилині матчу точним ударом рахунок відкрила Надія Салівончик. Майже через десять хвилин штрафний удар майстерно реалізувала Аліна Годунко і збільшила перевагу господарів до двох м’ячів. Та не встигли футболістки «Родини» відсвяткувати гол, як Вікторія Серемчук скоротила відставання до одного м’яча.

Напружена ситуація трималася до останніх секунд. Крапку ж в матчі поставила лідер костопільської команди Олена Руда, яка точним пострілом принесла дуже важливі три очки «Родині-Ліцей» — 3:1.