"Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту" Рівненської обласної ради

10 квітня відзначає 70-річний ювілей з Дня народження Янчук Степан Іванович

Янчук Степан Іванович  — старший тренер-викладач з легкої атлетики (швидкісно-силові види) Костопільського  обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту. Степан Іванович — тренер вищої категорії,  готує спортсменів вищих розрядів, переможців і призерів першостей  та чемпіонатів України, призерів міжнародних змагань. Нагороджений  Подякою Національного Олімпійського Комітету України за внесок у розвиток олімпійського руху.

Янчук Степан Іванович підготував 4 майстрів спорту України, 14 кандидатів у майстри спорту та спортсменів, які є членами, кандидатами та  резервом збірної команди України з легкої атлетики. Двадцять вихованців ставали чемпіонами України з легкої атлетики серед юнаків і дівчат, юніорів та молоді.

Янчук Степан Іванович упродовж 18 років був головою профспілкового комітету ліцею-інтернату,  постійно дбав про умови праці та відпочинку працівників закладу. Степан Іванович користується заслуженим авторитетом  серед педагогічного та тренерсько-викладацького колективу ліцею, фізкультурних працівників району, області та України,  постійно  працює над вдосконаленням свого фахового  рівня.

З нагоди славного ювілею вітаємо Вас, бажаємо, насамперед, міцного-міцного здоров’я та довголіття. Нехай Ви завжди будете оточені увагою, турботою, теплом своїх рідних і близьких. Радійте життю, насолоджуйтеся кожним його моментом. Оптимізму Вам і гарного настрою. Нехай у Вашій нелегкій. Але такій потрібній роботі завжди буде місце для творчості, натхнення, енергійності і запалу ще на довгі роки. Нехай легкоатлети радують, випускники — не забувають, сім’я – підтримує, а здоров’я – не підводить!

З Днем народження, шановний Степане Івановичу! Вітаємо!

Пока нет комментариев

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Інша мова


Свежие комментарии