"Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту" Рівненської обласної ради

Пам’ять без кордонів

У комунальному закладі «Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту» Рівненської обласної ради в період з 15 по 20 лютого проведено тематичні дні «Героїчна Україна».

У бібліотеці закладу оформлено інформаційно-ілюстративний бюлетень «Україна – єдина, красива і сильна». На уроках історії проведено тематичні п’ятихвилинки «Війна в Афганістані. Відповіді історії». У всіх класах прозвучала експрес-інформація «Пам’ять без кордонів»,  відбулися виховні заходи: «Пам’ять без кордонів», «Афганістан – вічний біль і вічна пам’ять», «Уклін- живим, полеглим-слава», перегляд і обговорення фільму-реквієму  «Небесна Сотня в вирій полетіла», фільму Крістіана Зайделя «Небесна сотня».

З нагоди вшанування подвигу учасників Революції гідності й увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні рада ліцеїстів підготувала і провела низку заходів: Свічу Скорботи «Ангели в небо полетіли», Тиху акцію «Подаруй янгола Героям Небесної Сотні», флеш-моб «Україна – більше за життя».

Вихованці спортивного ліцею спільно  з педагогами  вшанували пам’ять загиблого героя АТО, колишнього випускника закладуВіталія Ставського та взяли участь у покладанні квітів біля меморіалу «Герої не вмирають» та пам’ятного знака «Скорботна мати» на Меморіалі Слави.

Пока нет комментариев

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Інша мова


Свежие комментарии