"Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту" Рівненської обласної ради

Відкритий чемпіонат та Кубок Костопільського району з футзалу «Костопільська сніжинка-2019»

05 березня у Костопільській ДЮСШ відбувся фінал Кубка Костопільського району з футзалу «Костопільська сніжинка — 2019» та нагородження переможців та призерів. У чемпіонаті та Кубку взяли участь 14 команд та тривав він із 29 січня по 05 березня. Чемпіонат проводився у двох лігах «Вища ліга» та «Перша ліга».
Учасниками першої ліги було 8 команд: «HVC» м. Костопіль, «Ветерани» м. Костопіль, ФК «Горинь» с. Степань, «КОЛІФКС – 2004» Костопільський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту, «ДЮСШ» м. Костопіль, ФК «Пісків» с.Пісків, «КОЛІФКС – 2003» Костопільський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту, ФК «Головин» с. Головин.
За підсумками чемпіонату у першій лізі   І місце посіла команда «Ветерани», ІІ місце — «HVC», ІІІ місце — «КОЛІФКС – 2003».
«Кращим гравцем» змагань визнано  Бойченка Максима ФК «КОЛІФКС — 2003».
Переможців, призерів, кращих гравців у номінаціях  привітали та вручили нагороди голова Костопільської райдержадміністрації Олександр Середа, голова Костопільської районної ради Сергій Ткачук, заступник начальника управління у справах молоді та спорту Рівненської ОДА Петро Нагорний.
Команди — переможці та призери, кращі гравці у номінаціях, кращі вболівальники були нагороджені цінними подарунками , грошовими винагородами, кубками та медалями.

Пока нет комментариев

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Інша мова


Свежие комментарии