"Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту" Рівненської обласної ради

«Розминка від чемпіона»

Любов до спорту об’єднує людей усього світу, тому 31 січня 2019 року школярам Звіздівської опорної школи спортивного профілю було цікаво зустрітися з тренером-викладачем Костопільського обласного ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту Рівненської обласної ради, майстром спорту з легкої атлетики, неодноразовим переможцем чемпіонатів України з метання списа Шамою Миколою Борисовичем. Спортсмен легко знайшов спільну мову зі школярами. За його словами, ще у юному віці завжди мріяв стати видатним спортсменом.
Микола розповів дітям про свої досягнення у метанні списа. Розповів, що його особистий рекорд 79,29 метрів. Спортсмену справді було чим поділитися з дітьми. Особливо їм цікаво було послухати про міжнародні змагання легкоатлета у різних країнах світу. Із захопленням чемпіон повідав дітлахам про змагання в Туреччині — це була його перша подорож за кордон. Протягом зустрічі школярі ставили численні запитання. Окрім засвоєних теоретичних знань, діти зробили розминку, а також отримали майстер-клас від метальника списа. Під час заходу, окрім можливості особисто познайомитися з чемпіоном і зробити з ним спільне фото, учні мали нагоду позмагатися між собою ще й в творчому конкурсі малюнків на спортивну тематику. Суддями були визначені три найкращих роботи, автори яких отримали пам’ятні нагороди.

Звичайно, педагоги та учні закладу задоволені зустріччю, спілкуванням, подарунками від людей, які працюють у сфері спорту і не байдужі до його розвитку, тому вчитель фізичної культури Олександр Адамович щиро подякував гостям та побажав Миколі Борисовичу нових спортивних звершень.

Пока нет комментариев

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Інша мова


Свежие комментарии