"Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту" Рівненської обласної ради

Відкрита першість КОЛІФКС з легкої атлетики

8 грудня 2018 року у манежі ДЮСШ м. Костопіль відбулась Відкрита першість Костопільського обласного ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ст. фізичної культури і спорту» з легкої атлетики. У змаганнях взяли участь  біля 160 спортсменів з Нетішина, Березного,  Ківерець,  Рожища, Бистрич, Славути, ДЮСШ «Олімпієць»,  м. Рівне та Костополя.

Переможці та призери змагань:

у бігу на 300м серед дівчат та юнаків 2006р.н. і мол.

І місце Машанінкова Ольга (Рівне) 48.7  І місце Левчик Олександр (Костопіль) 47.7

ІІ місце Юсенко Анна (Костопіль) 52.5    ІІ місце Кирилков Микола (Рівне) 47.8

ІІІ місце Шевчук Дарія (Ківерці) 52.9       ІІІ місце Пясецький Стас (Рожище) 48.0

у бігу на 600м серед дівчат та юнаків 2004р.н. і мол.

І місце  Уніч Юлія (КОЛІФК) 1.47.2                   І місце  Король Максим (КОЛІФКС) 1.38.0

ІІ місце  Антонюк Анна (КОЛІФКС) 1.47.7       ІІ місце Мельник Петро (КОЛІФКС) 2.40.8

ІІІ місце Войтович Віта (КОЛІФКС) 1.54.1       ІІІ місце Мамчур Тарас (Бистричі) 1.41.4

у бігу на 600м серед дівчат та юнаків 2006р.н. і мол.

І місце Пилипчук Дарина (Ківерці) 2.05.5       І місце Копилець Михайло (Ківерці) 1.53.1

ІІ місце  Салова Олександра (Рівне) 2.11.1     ІІ місце Власюк Владислав (Бистричі) 1.55.4

ІІІ місце  Гаврилюк Яна (Ківерці) 2.11.8        ІІІ місце Миколайчук Максим (Ківерці) 1.56.4

у бігу на 600м серед дівчат та юнаків 2002-2003р.н.

І місце Кособуцька Анастасія (ліцей) 1.44.1                І місце Віннік Ілля (Рівненський р-н) 1.35.2

ІІ місце Ковальчук Аліна (Костопіль ) 1.51.1               ІІ місце  Дідух Вадим (ліцей) 1.35.8

ІІІ місце  Левчик Дарина (Рівненський р-н) 1.54.3   ІІІ місце Ткачук Андрій (Бистричі) 1.37.5

у бігу на 1000м серед дівчат та юнаків 2004-2005р.н.

І місце Козлюк Марія (ліцей) 3.08.6                                     І місце  Трофімов Антон (Ківерці) 3.04.4

ІІ місце Гаврилюк Анжела (Броди) 3.53.5                            ІІ місце Коваль Павло (ліцей) 3.04.8

ІІІ місце Кондратюк Володимир (ліцей) 3.12.3

у бігу на 1000м серед дівчат та юнаків 2002-2003р.н.

І місце Боровець Яна (ліцей) 3.08.1               І місце Ткачук Юрій  (ліцей) 2.44.2

ІІ місце Кособуцька Дарина (ліцей) 3.18.8   ІІ місце Цицак Олександр (Рівненський  р-н) 2.54.1

ІІІ місце Мігель Антон ( Славута) 2.55.9

Пока нет комментариев

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Інша мова


Свежие комментарии