"Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту" Рівненської обласної ради

Чемпіонат України з футболу серед дівочих команд Вищої ліги до 17 років

08 травня, на стадіон СК «Єдність» в Плисках завершився фінальний ігровий день та визначилися призери Чемпіонату України з футболу серед дівочих команд Вищої ліги до 17 років сезону 2018р.

Завершальний день розпочався з матчу за 7 місце, в якому доволі впевнену перемогу над «Янтарочкою» святкували футболістки з Івано-Франківська — 6:0.
В матчах за 5 та 3 місця інтрига зберігалася до останньої секунди і долю матчів вирішувала серія післяматчевих пенальті. В підсумку, львівські «Карпати» вибороли 5 місце у чернігівської «Юності», а у матчі за бронзові нагороди фортуна посміхну-лася футболісткам збірної Вінницької області.
У фіналі змагань зустрілися уманські «Пантери» та представники Волині — «Освіта-Волинянка». На перерву команди пішли за нічийного рахунку — 0:0, а ось у другому таймі два влучних удари уманчанок принесли перемогу «Пантерам» й золоті нагороди чемпіонату.
– МАТЧ ЗА 3 МІСЦЕ      «Ліцей» Костопіль — Збірна Вінницької області — 1:1 (п.п. 4:5)
– ФІНАЛ   «Пантери» Умань — «Освіта-Волинянка» Волинська область — 2:0

За результатами чемпіонату організаторами турніру були визначені найкращі гравці в декількох номінаціях.