"Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту" Рівненської обласної ради

Архивы по месяцам Октябрь, 2019

2 жовтня 2019 року в Костопільському ліцеї-інтернаті спортивного профілю відбувся семінар-практикум для практичних психологів і соціальних педагогів інтернатних закладів області.

Тема семінару «Формування та розвиток усвідомленої мотивації здобувачів освіти як передумова їх успішної самореалізації». Учасники заходу познайомились з роботою психологічної служби та й усіх підрозділів закладу.

Мали можливість відвідати навчально-тренувальні заняття відділення греко-римської боротьби, яке проводив старший тренер Шевчук  Д. Ф. Учасники семінару були вражені особливостями і специфікою навчання і тренування ліцеїстів-спортсменів.

Практичний психолог Мацюк О. В. поділилася досвідом, а саме дієвими методами психологічної діагностики рівня розвитку мотиваційної сфери здобувачів освіти. Запропонувала практичні вправи «Будинок досягнення успіху», «Песиміст, оптиміст та жартівник». Родзинкою семінару була презентація роботи з використанням Метафоричних асоціативних карт (МАК).

Завершився захід креативною вправою на рефлексію «Етюд емоцій», яка залишила теплі і приємні враження від спілкування учасників.

Методика діагностика мотивації до успіху

методика уникнення невдач

Поради вчителям

семінар психологів

Чемпіонат України з легкої атлетики

30 вересня — 01 жовтня 2019р. в м.Кропивницькому відбувся командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед атлетів 2004 р.н. та молодших.  У змаганнях приймали участь 665 спортсменів з 24 областей України. Серед учасників і вихованці Костопільського ліцею-інтернату спортивного профілю.

 Золоті нагороди чемпіонату України здобули

    Козлюк Марія у бігу на 1500м (4:56.63)    

                                     та 3000м (10:29.40)

   Уніч Юлія у бігу на 800м (2:17.99)      

     (тренери Фінчук Т.Л., Мурза А.О.)

 Срібною призеркою чемпіонату стала

  Гуріна Валерія у бігу на 100м з/б (15.64) (тренери Янчук С.І., Кожарко С. М.)

Бронзову нагороду у метанні списа здобув

Муха Іван з результатом 48м 59см (тренери Янчук С.І., Кожарко С.М.)

    За крок до п’єдесталу — четверте місце в Уніч Юлії у бігу на 400м (1:00.24). 

 Денис Люблінський  став шостим в метанні диска(42м 39см) та дев’ятим у штовханні ядра (13м 03см).

Доха-2019: Олександр Ничипорчук поповнив склад збірної України

З 27 вересня по 6 жовтня 2019р. у м. Доха , Катар проходитиме чемпіонат  світу-2019 з легкої атлетики.

Збірна України, яка виступить на чемпіонаті світу з легкої атлетики у Досі, поповнилася ще одним атлетом.   Уже після закриття фінальної заявки до ФЛАУ надійшло запрошення на Олександра Ничипорчука (метання списа).

27 жінок та 21  чоловік представлятимуть Україну на чемпіонаті світу.

Олександр Ничипорчук – вихованець Костопільського ліцею-інтернату спортивного профілю, якого тренували Степан Янчук та Світлана Кожарко.

Олександр Ничипорчук — майстер спорту міжнародного класу в метанні списа, член національної збірної команди України, чемпіон та багаторазовий призер України, переможець Кубку Європи з метань у м.Бар (Чорногорія) 2012р., срібний призер у командному заліку в зимовому Кубку Європи з метань у м.Кастельйон (Іспанія) 2013р., учасник чемпіонату Європи у м. Цюріх (Швейцарія) 2014р. та у м. Амстердам (Нідерланди) 2016р., учасник  Зимового Кубку Європи з метань у м. Лейрія ( Португалія)  та  Всесвітньої Універсіади (Корея) 2015р., срібний призер у командному заліку  Кубку Європи з метань у м. Лас-Пальмас (Іспанія) 2017р. Фіналіст чемпіонату України у 2018р.Чемпіон України з метань 2019р. Бронзовий призер у командному заліку на Кубку Європи з легкоатлетичних метань у м.Шаморин (Словаччина) 2019р.

Інша мова


Свежие комментарии