Warning: Declaration of tpw_default::tp_widget_do($args) should be compatible with transposh_base_widget::tp_widget_do() in /home/syziria/kolifks.rv.ua/www/wp-content/plugins/transposh-translation-filter-for-wordpress/widgets/default/tpw_default.php on line 51
"Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту" Рівненської обласної ради

Архивы по месяцам Февраль, 2019

Склад команди для участі у міжнародній матчевій зустрічі U18 у приміщенні

Під час засідання Виконкому Федерації легкої атлетики України 10 лютого у м.Києві було затверджено склад команди для участі у міжнародній юнацькій матчевій зустрічі збірних команд Білорусь-Франція-Туреччина-Україна, що відбу-деться з 5  по 7 березня у м.Стамбул (Туреччина).

У складі збірної команди України – тренер-викладач відділення легкої атлетики Тетяна Леонідівна Фінчук

та учні  нашого закладу:

                Світлана Жульжик – 800м

                Яна Боровець – 3000м

                Марія Козлюк – 1500м

 

Бажаємо їм перемог та нових рекордів!!!

ІІІ тур Чемпіонату (Дитяча ліга) України з волейболу

З 8 по 10 лютого 2019 року у м. Біла Церква проходив ІІІ тур  Чемпіонату  (Дитяча ліга) України  з волейболу серед дівчат 2002-2003р.н. 

Чотири команди боролись за вихід до наступного кола змагань: команда «ДЮСШ-2»м. Івано-Франківська, команда «КОЛІФКС»  м. Костополя, збірна команда Житомирської обл. та господарі змагань команда «КОЛІФКС» м. Біла Церква.

У підсумку проведених ігор команда «КОЛІФКС» перемогла у  збірної команди Житомирської обл. 3:2,  поступилась командам  «КОЛІФКС» м. Біла Церква 2:3 та «ДЮСШ» м. Івано-Франківськ 0:3.

ІІ Відкритий всеукраїнський турнір з греко-римської та вільної боротьби.

9 лютого  2019р. у  м.  Сарни  відбувся ІІ Відкритий всеукраїнський турнір з греко-римської  та вільної боротьби  на призи ГО «Сарненська районна федерація греко-римської боротьби».

150 спортсменів  в різних вагових категоріях боролись за нагороди. За сприяння директора ліцею С.Б.Захожого   брали участь у цих змаганнях і  вихованці Костопільського обласного ліцею-інтернату  та вибороли такі місця:

 І місце

Микола Кіральгазі у ваговій категорії 60 кг,  Анатолій Котик у ваговій категорії 48кг, Максим Заболотних у ваговій категорії 71 кг, Дмитро Маринін у ваговій категорії 65 кг;

ІІ місце

Михайло Куценко у ваговій категорії 48 кг,  Кирило Щербатюк у  ваговій категорії  80кг,  Владислав Левчук у ваговій категорії 45 кг, Олександр Довгорукий  у ваговій категорії 65кг;    

 ІІІ місце посів Микола Смєлов у ваговій категорії 80 кг.

Юніорський Чемпіонат України з легкої атлетики

З 03 лютого по 05 лютого 2019 року у м.Суми  пройшов чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів.  Біля 500 спортсменів із 25 областей України брали участь в цих змаганнях. Семеро вихованців  Костопільського обласного ліцею-інтернату також боролись за медалі.

Приємно порадувала нас  Світлана Жульжик, яка  виборола золоту медаль серед юніорів у бігу на 800м (2:13.48) тренери Тетяна Фінчук та Анна Мурза. Бронзову нагороду здобула Яна Боровець у бігу на 3000м (тренери Петро та Валерій Дітлашки).

Також бронзову нагороду у естафетному бігу отримала випускниця ліцею Аліна Тильман.

Залікові очки принесли:

7 місце -Яна Боровець у бігу на 1500 м  та

8 місце у цьому ж виді  в Уляни Рачинської, також Уляна посіла 9 місце у бігу на 800м ,

11 місце у Юрія Ткачука у бігу на 3000м (9:23.60)

12 місце у Катерини Дмитренко у стрибках у довжину.

«Розминка від чемпіона»

Любов до спорту об’єднує людей усього світу, тому 31 січня 2019 року школярам Звіздівської опорної школи спортивного профілю було цікаво зустрітися з тренером-викладачем Костопільського обласного ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту Рівненської обласної ради, майстром спорту з легкої атлетики, неодноразовим переможцем чемпіонатів України з метання списа Шамою Миколою Борисовичем. Спортсмен легко знайшов спільну мову зі школярами. За його словами, ще у юному віці завжди мріяв стати видатним спортсменом.
Микола розповів дітям про свої досягнення у метанні списа. Розповів, що його особистий рекорд 79,29 метрів. Спортсмену справді було чим поділитися з дітьми. Особливо їм цікаво було послухати про міжнародні змагання легкоатлета у різних країнах світу. Із захопленням чемпіон повідав дітлахам про змагання в Туреччині — це була його перша подорож за кордон. Протягом зустрічі школярі ставили численні запитання. Окрім засвоєних теоретичних знань, діти зробили розминку, а також отримали майстер-клас від метальника списа. Під час заходу, окрім можливості особисто познайомитися з чемпіоном і зробити з ним спільне фото, учні мали нагоду позмагатися між собою ще й в творчому конкурсі малюнків на спортивну тематику. Суддями були визначені три найкращих роботи, автори яких отримали пам’ятні нагороди.

Звичайно, педагоги та учні закладу задоволені зустріччю, спілкуванням, подарунками від людей, які працюють у сфері спорту і не байдужі до його розвитку, тому вчитель фізичної культури Олександр Адамович щиро подякував гостям та побажав Миколі Борисовичу нових спортивних звершень.

Чемпіонат України (Західна зона) з греко-римської боротьби

29-31 січня 2019 року у м.Березне проводився  чемпіонат  України (Західна зона)з греко-римської боротьби серед юнаків 2002-2004р.н., в якому брали участь близько 120 учасників, серед яких і вихованці Костопільського обласного ліцею-інтернату.

 Перші місця у своїх вагових категоріях вибороли:

Анатолій Котик (тренер Лазарчук Д.Г.)

Валентин Домбровський (тренер Ладоненко І.М.)

 

Другі місця посіли:

Денис Яремко  (тренер Лазарчук Д.Г.)

 

Третіми у своїх вагових категоріях стали:

Владислав Левчук (тренер Шевчук Д.Ф.)

Микола Кіральгазі (тренер Шевчук Д.Ф.)

Дмитро Маринін(тренер Ладоненко І.М.)

Денис Чепурко(тренер Ладоненко І.М.)

Микола Заболотних(тренер Ладоненко І.М.)

Кирило Щербатюк(тренер Шевчук Д.Ф.)

Микола Смєлов(тренер Лазарчук Д.Г.)

Владислав Радіо(тренер Шевчук Д.Ф.)

Янек Довжан (тренер Марач В.О.)

Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків

З 28 січня по 30 січня 2019 року у м.Суми в оновленому  легкоатлетичному манежі відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2002р.н. та молодше. 699 спортсменів із 25 областей України брали участь в цих змаганнях. Серед учасників змагань і вихованці Костопільського обласного ліцею-інтернату.

Найшвидшою у бігу на 800м стала Світлана Жульжик, її результат 2:10.01, другою у цій же дисципліні фінішувала Юлія Юніч з результатом (2:14.91), який є нормативом кандидата у майстри спорту. Золоту нагороду одержала Марія Козлюк у бігу на 1500 м (4:42.72) та бронзову — у бігу на 3000м (10:24.17) (тренують спортсменок Тетяна Фінчук та Анна Мурза). Ще одне золото у бігу на 3000м з результатом 10:09.91 виборола Яна Боровець (тренери Петро та Валерій Дітлашки). За крок до п’єдисталу, четверті місця посіли Уляна Рачинська (1500м — 4:55.99) та Тарас Товкач (стрибки у довжину-6м 43см). Юрій Ткачук приніс залікові очки сьоме місце у бігу на 3000м та восьме  у бігу на 1500м.

Вітаємо наших спортсменів і тренерів з початком нового змагального року! Бажаємо наступних вдалих стартів і нових особистих рекордів, здоров’я та успіхів на спортивній та життєвій ниві!

Інша мова


Свежие комментарии


Warning: Parameter 1 to transposh_plugin::process_page() expected to be a reference, value given in /home/syziria/kolifks.rv.ua/www/wp-includes/functions.php on line 3729