"Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту" Рівненської обласної ради

Архивы по месяцам Июнь, 2017

Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів

26-28 травня 2017 року у м.Луцьк2 проходив чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. 359 кращих спортсменів з 23 областей України  та  м.Києва  боролись за нагороди. Вихованці ліцею-інтернату також брали участь у цих змаганнях.            Яна Боровець  стала  Переможницею чемпіонату України у бігу на 3000м з результатом 10:38.97.

Бронзову нагороду  здобула  Світлана Жульжик  у бігу на 800м (2:12.67).

Залікові місця посіли: Яна Боровець (1500м), Олег Трофимчук (спис), Андрій Колодистий (1500м) та Юрій Юськов (400м).

Брали  участь в цих змаганнях  і випускники ліцею-інтернату. Вікторія Ковба   стала переможницею чемпіонату України у бігу на 800м та 1500м, Павло Білий став чемпіоном України у бігу на 3000м з/п, Владислав Фінчук  став бронзовим призером у бігу на 800м. Четвертими стали Віталій Гулов (спис) та Роман Дзюбук (200м), п’яті місця посіли Михайло Антипчук (ядро) та Ірина Омелянова (1500м), сьомим у метанні списа став  Олександр Наумчук  та залікове дванадцяте  місце  у Миколи Сірого (800м).

Чемпіонат України WU14 серед дівочих команд Вищої ліги

З  18    по    22    травня    2017р. вкалуш

м. Калуш (Івано-Франківська обл.) проходив  фінальний етап чемпіонату України WU14 серед дівочих команд Вищої  ліги, в якій брали участь команди:

«Пантери»м.  Умань, « Ліцей» м.Костопіль,  «Колос» Херсонська обл., збірна Миколаївської обл., збірна  Житомирської обл., збірна  Одеської обл., збірна Вінницької обл., « Юність» м. Чернігів.

У підсумку проведених ігор І місце посіла команда « Ліцей» м.Костопіль,

ІІ місце -« Юність» міста Чернігів

ІІІ місце  здобула  команда збірної Вінницької обл .

Кращим  захисником   Чемпіонату України визнано  ученицю ліцею

Наталію Корнацьку.

Чемпіонат України з легкої атлетики

Кропивницький 117-18 травня 2017р. у Кропивницькому відбувся командний чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2000 р.н. та молодших. 554 кращих спортсмени з 23 областей України боролись за нагороди. Вихованці ліцею-інтернату також брали участь у цих змаганнях.

Переможцями  чемпіонату  стали:

Олег Трофимчук   у метанні списа з результатом 60м 12см;

Андрій Колодистий  у бігу на 1500м з результатом кропивницький 2

4:00.89, який також посів  друге  місце у бігу на 800м (1:57.30);

Срібною призеркою змагань стала  Світлана Жульжик  у бігу на 400м (57.61) та у бігу на 800м з результатом  2:13.94, виконавши норматив кандидата в майстри спорту.

Бронзову нагороду  чемпіонату здобув  Іван  Ткач  у метанні списа (56м 65 см).

Також залікові місця посіли: Юрій Ткачук (1500м та 3000м), Владислав Жемайтін (1500м та 3000м), Юрій Юськов (400м), Денис Письменний (спис), Олександр Семещук (спис), Іван Терещук (спис) та Олег Фінгерт (ядро). У підсумку збірна команда Рівненської області стала четвертою серед 23 областей України.