"Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту" Рівненської обласної ради

Архивы по месяцам Октябрь, 2016

Чемпіонат України з кросу

21-22 жовтня в Білій Церквіkros пройшов чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Це був останній національний старт сезону, на якому розігрувалися титули чемпіона країни. Також на білоцерківських змаганнях здійснювався відбір до збірної України, яка 11 грудня у Чіа (Італія) візьме участь в чемпіонаті Європи з кросу. Поборотися за місце в національній команді з’їхалися 326 найкращих українських атлети з 26 областей. Серед них  учні та випускники Костопільського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту.

Переможцем Чемпіонату на дистанції 10км став випускник закладу:

Дмитро Сірук з результатом  31.29

Бронзову нагороду здобув Андрій Колодистий на дистанції 3 км з результатом 9.24

У естафеті 4 х 1км випускники закладу Ірина Омелянова та Владислав Фінчук стали першими, а  Іванна Черешньовська та Микола Сірий – третіми.

У командному підсумку збірна команда Рівненської області посіла ІІІ місце.

Переможці V Cпортивних ігор школярів України з футболу ( дівчата)

З 19 по 23 жовтня 2016 рокуспартакіада у м.Харкові проходили фінальні змагання з футболу  серед дівчат в рамках V Cпортивних ігор школярів  України 2016 року .   Вісім команд  боролись за звання переможця: Волинська, Рівненська, Сумська, Івано-Франківська, Одеська, Тернопільська, Чернігівська, Харківська.

У підсумку проведених ігор за 1 місце зустрічались команди Рівненської та Одеської обл., а за 3 місце боролись Чернігівська та Волинська обл.

По завершенню ігор  переможцем стала команда Рівненської області (5:0), яку представляли вихованки Костопільського ліцею-інтернату фізичної культури і спорту, другою стала команда Одеської області, а третє місце посіла команда Чернігівської області.

Бронзові нагороди V Cпортивних ігор школярів України з футболу ( юнаки)

З 02 по 06 жовтня 2016 року у м.Києві проходили фінальні змагання з футболу   в рамках

V Cпортивних ігор школярів  України 2016 року .   Шість команд  боролись за звання переможця: Волинська, Рівненська, Сумська, Івано-Франківська  та Полтавська області.

У підсумку проведених ігор за 1 місце зустрічались команди м. Києва та Волинської обл., а за 3 місце боролись Рівненська область з Сумською.

По завершенню ігор  переможцем стала команда міста Києва (  1:0), а третє місце посіла команда Рівненської області ( 5:1), яку представляли вихованці Костопільського ліцею- інтернату фізичної культури і спорту, юнаки 2000р.н..

Отже, вітаємо  наших призерів та їх тренерів: Дмитра та Миколу Філіних!

Чемпіонат України з футболу серед дівчат WU-14 Вищої ліги сезону 2016 року

З 5 по 9 жовтня у у ТернополіЧУ Тернопіль 2016 відбувся Чемпіонат України з футболу серед дівочих команд WU-14.У змаганнях брали участь вісім кращих команд з Вінницької, Київської, Херсонської, Рівненської, Волинської, Житомирської та Одеської областей.

Змагання відбулися на двох спортивних локаціях: футбольному полі у парку «Топільче» та у комплексі «Політхенік», а фінал Чемпіонату 9 жовтня пройшов на Центральному міському стадіоні.

Срібну нагороду чемпіонату здобула команда футболісток нашого закладу, яка поступилась команді « Колос» Херсонської області з рахунком 0:2. Бронзовими призерами змагань стала збірна команда Вінницької області.

Після завершення Чемпіонату України з футболу серед дівочих команд WU-14 у Тернополі свій навчально-тренувальний збір проведе дівоча збірна команда України WU-15, у яку входять і вихованки нашого закладу: Дарія Зубач, Аліна Годунко, Олена Саврук, Вікторія Стромидло.

Чемпіонат Рівненської області з греко-римської боротьби серед юнаків 2000р.н. і мол.

06 жовтня в Рівному відбувся 14581441_1728322460757205_8198601222109467706_nЧемпіонат Рівненської області з греко-римської боротьби серед юнаків 2000-2002 років народження. В цих змаганнях брали участь вихованці ДЮСШ «Олімпієць», учні Костопільського обласного ліцею-інтернат фізичної культури та спорту, члени Костопільського спортивного клубу «Базальтова скеля».

Учні нашого закладу в підсумку проведених сутичок посіли такі місця:

І місце – Олександр Довгорукий у в/к 50 кг; Владислав Кузько в/к 46 кг; Артем Супрунець  в/к 54 кг; Ілля Довжан в/к 100 кг

Мирослав Солов’ян  в/к 58 кг; Ігор Захарчук  в/к 76 кг

ІІ місце – Дмитро Потер в/к 42 кг; Максим Заболотних   в/к 54 кг; Віталій Стеценко в/к 58 кг; Максим Ярошик   в/к 76 кг; Андрій Біжнюк   в/к 85 кг;   Валентин Кіральгазі   в/к  100 кг

ІІІ місце – Анатолій Котик  в/к 42кг

Хочеться відмітити чудовий виступ Довгорукого Олександра, який сміливо йшов до перемоги і це йому вдалося. Вітаємо наших хлопців та бажаємо їм нових перемог.

Відкрита першість Львівської області з легкоатлетичного кросу

02 жовтня 2016 року у м.Броди проходила відкрита першість Львівської області з легкоатлетичного кросу серед юнаків та дівчат, в якій взяли участь  біля 150 легкоатлетів з Хмельницької, Рівненської та Львівської областей, серед яких і вихованці Костопільського ліцею-інтернату.

Переможцями стали:

Владислав Жемайтін (1000м), Яна Боровець ( 1000м)

Другі місця посіли:

Андрій Колодистий ( 2000м). Юрій Ткачук ( 1000м), Іванна Черешньовська ( 1000м),

Треті місця у  Анни Хваліцької ( 1000м), Олексія Кримінського ( 1000м) та Яни Боголуцької ( 500м).

Тренери спортсменів Петро та Валерій Дітлашки.

Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби пам’яті МСУ, кавалера ордена «За мужність ІІІ ступеня» Віталія Ставського

30 вересня- 2 жовтня 2016 року у м.Костопіль проходив другий Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби пам’яті випускника нашого закладу, майстра спорту України, кавалера ордена «За мужність ІІІ ступеня»  Віталія Ставського, який загинув  у зоні проведення  АТО .

Близько 250 борців з Білорусі, Молдови та України з’їхались на Рівненщину, аби в наполегливій боротьбі позмагатися за призові місця та чемпіонство.  На турнір завітали багато почесних гостей. Голова облдержадміністрації О.Муляренко та голова райдержадміністрації О.Середа вручили грошові сертифікати срібному призеру чемпіонату Світу з греко-римської боротьби серед кадетів В.Кузьку та його тренеру Д.Шевчуку. Голова райдержадміністрації О.Середа відзначив грошовим сертифікатом також Д.Мірошника, який виборов срібло на чемпіонаті Європи з греко-римської боротьби серед кадетів. Учні нашого закладу  в цих змаганнях   посіли такі місця: переможцем турніру став Анатолій Котик, срібними призерами стали: Олександр Стрелецький, Дмитро Маринін та Максим Заболотних.Переможці та призери були нагороджені грамотами, медалями та цінними подарунками

Чемпіонат України з легкої атлетики в Кропивницькому

26-27 вересня 2016 року slide1у м.Кропивницький відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 1999р.н. та молодше. В ньому взяли участь 607 юних легкоатлетів, серед яких і вихованці Костопільського ліцею-інтернату.

Чемпіоном України у бігу на 1500м став Андрій Колодистий, показавши результат 4:06.48.

Бронзову нагороду у цій же дисципліні серед дівчат виборола Яна Боровець, її результат   4: 47.40. Тренери спортсменів Петро та Валерій Дітлашки.

Шосте місце у метанні списа посів Олег Трофимчук (55м 93см), сьоме місце у бігу на 400м ( 53.34) та восьме у бігу на 800м( 2.03.14) посів Юрій Юськов,  з дев’ятим результатом завершив змагання у метанні списа Денис Письменний ( 50м 63см), одинадцятим — Олександр Семещук ( 47м 33см0 та дванадцяте залікове місце у Олега Фінгерта( 45м 71см).

Вітаємо наших призерів та їх тренерів! Бажаємо міцного здоров’я та подальшого вдосконалення спортивної майстерності!