"Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту" Рівненської обласної ради

Записи в категории Новини

ІІ тур Чемпіонату України з волейболу серед дівчат

З  8 по  11 грудня 2019 року у м. Луцьку  відбувся ІІ тур  Чемпіонату  (Дитяча ліга) України  з волейболу серед дівчат 2004р.н.   Волейбольна команда дівчат 2004р.н.  Костопільського ліцею провела чотири зустрічі,  з яких у двох команд здобули перемогу –ДВК «Полісяночка»   м. Житомир  2:1   та ДЮСШ№2 міста Івано-Франківськ 2:0, а  командам ОДЮСШ  м. Луцьк та  збірній Вінницької обл. поступились з рахунком 0:2.

У  підсумку  проведених ігор  команди розподілились у турнірній таблиці в такому порядку:

І місце посіла команда ОДЮСШ м. Луцьк,

на ІІ місці – збірна Вінницької обл. ,

ІІІ місце у команди  КЛІСП м. Костопіль, четверте –ДВК «Полісянка» м. Житомир та п’яте – ДЮСШ 2         м. Івано-Франківськ.

Закрита першість КЗ «КЛІСП» з футзалу серед юнаків 2006-2003 р.н. присвяченій Дню Святого Миколая

17 грудня закінчилась першість «КЛІСП» з футзалу серед юнаків 2003-2006 р.н. присвяченій Дню Святого Миколая. Який організував тренерсько-викладацький склад на чолі старшого тренера Улянчука Дмитра Володимировича, та при сприянні директора закладу Захожого Сергія Борисовича. Всі учасники турніру були нагороджені солодкими призами. Переможцями турніру стара команда 2003 А р.н., а срібні нагороди здобула команда 2004 А, бронзові нагороди здобула команда 2003 Б. Окреме відмітимо кращих гравців в номінаціях: кращий воротар турніру Данильчук Денис, кращий захисник Снітко Ілля, кращий бомбардир Бойченко Максим, кращий гравець Савчук Олександр. Також висловлюєм подяку федерації футболу Костопільського району в організації нагородження учнів окремими призами  заступника голови федерації в особі Степанюка Сергія Олександровича.

Всеукраїнський турнір з боротьби греко-римської, пам’яті шестиразового чемпіона України, майстра спорту В.Д.Дем’яного

13-15 грудня 2019р. у м.Тернопіль  пройшов всеукраїнський  турнір з боротьби греко-римської, пам’яті шестиразового чемпіона України, майстра спорту В.Д.Дем’яного.

У змаганнях  приймало участь понад 270 учасників з всіх регіонів України, 3 команди представляли Молдову та одна Білорусь.

В змаганнях приймали  участь учні Костопільського ліцею-інтернату спортивного профілю, посівши наступні призові місця:

 І місце  посіли

у в\к до 62 кг – Головко Михайло

тренер (Марач В.О.)

ІІІ місце          

         у в\к до 51 кг  Печенюк Павло

              тренер (Лазарчук Д.Г.)

у в\к до 57 кг Якубишин Григорій

у в\к до 85 кг Кіба Владислав

тренер (Ладоненко І.М.)

 

Легкоатлетичні змагання пам’яті С. Операйла завершились у Сумах

7 грудня 2019 року у м.Суми завершились Всеукраїнські змагання пам’яті Заслуженого тренера України С. Операйла серед юнаків 2002р.н. та молодше  з легкої атлетики. У змаганнях взяли участь 373 спортсмени з 16 областей України та м. Києва. Вихованці Костопільського ліцею-інтернату спортивного профілю теж приймали участь в цих змаганнях і у підсумку посіли такі місця:

Рачинська Уляна

І місце у бігу на 800м з результатом 2:22.50 та

ІІ місце у бігу на 1500м з результатом 5:02.17 (тренери Дітлашок П.О., Дітлашок В.П.)

 Товкач Тарас

І місце у стрибках в довжину з  результатом 6м 64см

ІІІ місце – в естафеті 4 х 200м (тренери                   Янчук С.І., Кожарко С. М.)

 Гуріна Валерія

 ІІІ місце в естафеті 4 х 200м 

(тренери Янчук С.І., Кожарко С.М., Рябушко Ю.)

Відкритий чемпіонат Рівненської області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат в приміщенні

07.12.2019 року у місті Костопіль у спортзалі Костопільскої ДЮСШ відбувся відкритий чемпіонат Рівненської області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат в приміщенні . У змаганнях взяли участь 150 учасників з Рівненської, Волинської та Львівської областей . Серед учасників і вихованці Костопільського  ліцею-інтернату спортивного  профілю,  які  посіли наступні місця:

 300м дівчата 2007р.н

Імісце — Кричильська Яна  49.6

 600 м дівчата 2005-2006 р.н                                 600 м дівчата2007 р.н

І місце — Войтович Вікторія 1.47.0                             І місце — Кричильська Яна  1.58.6
ІІ місце — Тарасюк Вікторія  1.49.0
ІІІ місце — Чижевська Яна   1.54.4

600 м юнаки 2005-2006 р.н                                            1000 м дівчата 2005-2006 р.н
І місце — Іванов Анатолій  1.40.2                                     І місце — Костів Юлія   3.30.3

600 м дівчата 2003-2004 р.н.                                           1000 м юнаки 2005-2006 р.н
І місце — Уніч Юлія   1.38.9                                             І місце — Коваль Павло  2.59.9

600 м юнаки 2003-2004 р.н                                           1000 м дівчата 2003-2004 р.н
І місце — Дідух Вадим  1.30.4                                          І місце — Козлюк Марія  3.02.8
ІІІ місце — Ткачук Степан  1.41.9                                 ІІ місце — Чирук Вероніка  3.22.1

1000 м юнаки 2003-2004 р.н
І місце — Антонюк Андрій  2.46.2

Міжнародний турнір з боротьби греко-римської «Спорт без кордонів»

22-24 листопада 2019р. у м. Берегово пройшов міжнародний  турнір з греко-римської боротьби, «Спорт без кордонів».

У змаганнях  приймало участь понад 650 учасників з 11 країн Європи, а саме : Латвії, Естонії, Румунії, Сербії, Молдови, Литви, Білорусії, Італії, Угорщини Хорваті та учасники з різних областей України.

В цьому турнірі брали участь учні Костопільського ліцею-інтернату спортивного профілю, на чолі старшого тренера відділення Шевчука Дмитра Федоровича, посівши наступні призові місця:

 

І місце  посіли

у в\к до 71 кг – Кіралгазі Микола,

у в\к до 48 кг –Левчук Владислав,

ІІІ місце          

 у в\к до 55 кг  Котик Анатолій.

у в\к до 57 кг Головко Михайло.

у в\к до 110 кг  Довжан Янек.

Традиційний юнацький турнір з греко-римської боротьби пам’яті Віталія Ставського

 8-10 листопада 2019р. у м. Костопіль  під патронатом депутата Верховної ради Сергія Литвиненка пройшов традиційний юнацький турнір з греко-римської боротьби, присвячений пам’яті кавалера ордена ІІІ ступеня «За  мужність», чемпіона України, майстра спорту України Віталія Ставського. З вітальним словом до учасників змагань звернулись виконуючий обов’язки голови Костопільської райдержадміністрації Олександр Коваль, голова Костопільської районної ради Сергій Ткачук, секретар Костопільської міської ради Дмитро Єрмаченко та представник депутата Верховної ради Марія Шинкаренко. Пройшло 5 років з дня загибелі Віталія в Луганському аеропорту, а пам’ять про нього живе в наших серцях. На змаганнях була присутня мати Героя – Ірина, від організаторів змагань для мами Віталія Ставського були вручені квіти та пам’ятна медаль турніру із зображенням її сина. Цього разу на  наші змагання завітали юні борці з Мінська, Бреста – республіка Білорусь та міст України: Києва, Львова, Тернополя, Болехова, Березного, Вараша, Володимирця, Костополя та Костопільського району. На двох килимах в манежі Костопільської ДЮСШ кипіла напружена боротьба, адже за перемогу борець отримував не тільки особисте задоволення, але й престижні винагороди.

Успішно виступили учні Костопільського ліцею-інтернату спортивного профілю,  які в підсумку завоювали три перші та одне третє місце:

І місце  посіли ;               у в\к до 57кг — Григорій Якубишин

у в\к до 62 кг –Михайло Головко,

у в\к до 100кг – Янек Довжан;

ІІІ місце у в\к до 32 кг здобув Максим Ступницький. Григорій Якубишин від організаторів турніру отримав приз в номінації « За волю до перемоги».

Головним організатором змагань був КЗ «Костопільський ліцей-інтернат спортивного профілю ІІ – ІІІ ступенів» РОР в особі директора  Сергія Захожого, а головним суддею  змагань був заслужений тренер України,  майстер спорту з греко-римської боротьби Іван Ладоненко.

Змагання  проведені за підтримки Костопільської райдержадміністрації, Костопільської районної ради та   Костопільської міської ради.

Чемпіонат України з футболу серед жіночих команд вищої ліги

5 листопада 2019р. у м. Костополі пройшов останній тур І кола Чемпіонату України з футболу  серед жіночих  команд вищої ліги.   Заключну гру  команда «Родина-Ліцей» провела  з командою «Ладомир» м.Володимир Волинський.  Гра закінчилася нічиєю 0:0.

За підсумками І кола Чемпіонату України з футболу  серед жіночих  команд вищої ліги команда «Родина-Ліцей» посідає 10 місце, а лідером чемпіонату є команда «Житлобуд-2» м. Харків.

Розпочались ігри Чемпіонату України з волейболу серед дівчат

З  1 по  4 жовтня 2019 року у м. Ірпінь розпочались ігри  Чемпіонату  (Дитяча ліга) України  з волейболу серед дівчат 2003р.н.   Волейбольна команда дівчат 2004р.н.  Костопільського ліцею провела чотири зустрічі, з яких у двох команд здобули перемогу –КСР ДЮСШ «Максимум»

м. Боярка 3:0 та ДЮСШ№4 Збірна Рівненської області 3:0, а  командам ДЮСШ м. Ірпінь та ДЮСШ№2 м. Біла Церква поступились 1:3 та 0:3 відповідно. У  підсумку  проведених ігор після І туру у групі

І місце посідає команда ДЮСШ№2 м. Біла Церква, на другому місці — ДЮСШ м. Ірпінь , ІІІ місце у команди  КЛІСП м. Костопіль, четверте -ДЮСШ№4 Збірна Рівненської області та п’яте КСР ДЮСШ «Максимум» м. Боярка.

Золота нагорода з Чемпіонату України з легкоатлетичного кросу

30-31 жовтня 2019р. у м.Ужгород відбувся чемпіонат України з кросу дорослих молоді, юніорів та юнаків та чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР.
У змаганнях прийняло 387 учасників з 25 регіонів України.    Вихованка Костопільського ліцею – Рачинська Уляна, яка  стала переможницею з бігу на дистанції 2 км серед дівчат старшої вікової групи, третє місце серед дорослих у бігу на 10 км посів випускник ліцею Дмитро Сірук.

Інша мова


Свежие комментарии