Warning: Declaration of tpw_default::tp_widget_do($args) should be compatible with transposh_base_widget::tp_widget_do() in /home/syziria/kolifks.rv.ua/www/wp-content/plugins/transposh-translation-filter-for-wordpress/widgets/default/tpw_default.php on line 51
"Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту" Рівненської обласної ради

Записи в категории Наш ліцей

Допомогти дитині – щастя

У День Святого Миколая кожен може стати чарівником, допомогти дітям.

Ліцеїсти й педагоги комунального закладу «Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту» Рівненської обласної ради з нагоди цього свята  вже традиційно взяли участь в акції «Допомогти дитині – щастя. Скарбниця надії», ініційованій Міжнародним Благодійним Фондом «Сильні духом» та зібрали на допомогу маленьким мешканцям Костополя – Вероніці й Глібу  3494 грн.

В рамках акції «Чарівні візити» учні-волонтери  під керівництвом педагога-організатора Тимошик Т.А. побували на гостинах у вихованців 1-го класу Костопільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату, допомагали дітям організовувати дозвілля, подарували книжки-розмальовки. Такі дружні зустрічі стали доброю традицією нашого закладу. День Святого Миколая – це чудова нагода для милосердя, завзяття, добра.

All-focus

Разом допомагати легко, приємно та весело.

 

Зустріч учасниці Юнацької Олімпіади Світлани Жульжик

22 жовтня в міжнародному аеропорту «Бориспіль» зібралися рідні та близькі, друзі та колеги юних тріумфаторів Третіх Літніх юнацьких Олімпійських ігор,  що проходили в аргентинському Буенос-Айресі, серед яких ліцеїстка відділення легкої атлетики Костопільського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту Світлана Жульжик.

Зустрічала юну олімпійку і делегація Костопільського ліцею, у складі якої  начальник відділу з питань фізичної культури та спорту управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації Петро Нагорний.

Привітали ліцеїстку в рідних стінах навчального закладу учні, педагоги й тренери. Вона поділилася враженнями від змагань, атмосфери, яка панувала під час спортивного форуму, дякувала тренерам: Фінчук Т.Л., Мурзі А.О., директору ліцею-інтернату Таргоній Д.М., класному керівнику Стасюк Ю.І., всім працівникам закладу, депутату Рівненської обласної ради Кльопу В. Ф., своїм батькам за навчання, моральну й матеріальну підтримку.

Учасники зустрічі переглянули фотовернісаж «На шляху до Олімпу» та фрагменти відеороликів з участю Світлани Жульжик на Юнацькій Олімпіаді.

Ліцеїсти привітали Світлану з хорошим результатом, побажали побити старі рекорди, поставити нові і, на шляху до наступних вершин Олімпу пам’ятати, що у кожного є своя олімпійська висота, і щоб її досягти, потрібно мати велике бажання, віру в себе й щоденно докладати зусиль для здійснення мрії.

Інформація про учасницю юнацької олімпіади

Окраса нашого життя,
О Спорт, сьогодні твоє свято.
Там пульс прискорює биття,
Де прапори твої піднято.

Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту проводжає учасницю ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор, що відбудуться з 6 по 18 жовтня в аргентинському Буенос-Айресі. В складі збірної команди України ліцеїстка відділення легкої атлетики, учениця 11класу Жульжик Світлана – член національної збірної команди України, кандидат у майстри спорту, переможниця та багаторазова призерка чемпіонатів України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат у бігу на 400м і 800м, призерка чемпіонатів України з легкої атлетики серед юніорів, учасниця ХІV літнього Європейського юнацького Олімпійського фестивалю у м. Дьйор (Угорщина), срібна призерка в бігу на 800м та в естафеті Всесвітньої Гімназіади в Марракеші (Марокко), золота медалістка в бігу на 800м юнацького чемпіонату асоціацій у Стамбулі (Туреччина).

Яскравих перемог тобі, Світлано, в сонячній Аргентині!

З найщирішими побажаннями всі працівники ліцею-інтернату.

Колектив комунального закладу “Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту” Рівненської обласної ради вітає директора закладу Таргоній Дарію Михайлівну з отриманням почесного звання «ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ».

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №188/2018 від 27.06.2018 року.

Запали вогонь Олімпу!

У Костопільському обласному ліцеї-інтернаті фізичної культури і спорту 14 лютого відбулося свято спорту «Запали вогонь Олімпу!». Символічною є назва заходу, адже у Корейському місті Пхьончхані з 9 по 25 лютого палає вогонь ХХІІІ зимових Олімпійських ігор.

DSC_0092

DSC_0104

 

 

 

 

 

 

 

А майбутні олімпійці  презентували свої досягнення та здобутки за спортивними відділеннями: з греко-римської боротьби – виду спорту для справжніх і мужніх чоловіків, волейболу, одного з  найпопулярніших видів спорту, легкої атлетики – королеви спорту (види витривалості та швидкісно-силові види), футболу серед дівчат і юнаків – гри мільйонів. Презентації супроводжувалися показовими виступами з греко-римської боротьби –  фрагментами спортивних тренувань, танцями, піснями. Присутніх вражав вернісаж  цікавих, змістовних, яскравих, «живих», з родзинками гумору газет, фото-колажів «Сила, мужність і краса», «М’яч у ворота», «Віват!», «Футбол – це мистецтво!, «Швидкість, сила і краса», над якими працювали ліцеїсти 8-11 класів усіх спортивних відділень.

За підсумками 2017 року, учні закладу здобули 75 медалей різного ґатунку: 50 золотих, 12 срібних та 13 бронзових. Четверо ліцеїстів увійшли до молодіжної збірної команди України; 21спортсмен – до юнацької. Четвертий рік поспіль ліцей-інтернат займає ІІІ місце серед споріднених навчальних закладів України.

Успішно розпочали 2018 рік на чемпіонатах України ліцеїсти відділення легкої атлетики та греко-римської боротьби: Жульжик Світлана, Боровець Яна, Жемайтін Владислав, Стеценко Віталій і Линник Єгор. Привітали призерів офіційних змагань директор закладу Таргоній Д.М., представники управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації Онищук К.П., Остапчук І.С. та побажали їм досягти олімпійських висот.DSC_0264

DSC_0114

 

 

 

 

 

 

 

 

Щоб свято було змістовним, цікавим учні ліцею: Тильман Аліна, Фінгерт Олег, Говоші Тетяна, Квач Ольга,  Кухарчук Тарас, Терещук Марія, група ліцеїсток 9-А класу відділення волейболу проявили активність, творчість, креативність. Вся ліцейська родина, гості закладу ще раз пережили яскраві миттєвості ліцейського життя з переглядом фільму «Наш ліцей».

Вихованці ліцею – це уособлення сили та стійкості, наполегливості та старанності у поєднанні з творчістю і гармонійним розвитком, в чому ми вкотре переконались.

DSC_0111DSC_0141DSC_0168

 

DSC_0148

 

Суд на захисті прав громадян

Кожен член суспільства має права. Оскільки дитина є повноцінним членом суспільства, вона також має свої права, деякі особливості реалізації яких обумовлені тим фактом, що її фізична та розумова незрілість потребує спеціальної охорони і піклування, включаючи належний правовий захист. В залежності від віку дитини, законодавством передбачено різний обсяг та механізми реалізації її прав. Повноцінний та дієвий захист прав дитини є обов’язком держави.

IMG_20180216_131341_906

Про це детально спілкувалися учні 11-их класів  Костопільського обласного ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту з головою  районного суду у відставці Таргонієм В.О. Зустріч відбулася 13 лютого в приміщенні Костопільського районного суду, де були висвітлені питання функціонування судової системи в умовах реформування, особливості здійснення правосуддя, наведені статистичні дані щодо кількості кримінальних, цивільних, та адміністративних справ, які розглядалися судом у 2017 році. У доступній для дітей формі було роз’яснено про порядок отримання інформації в суді, порядок звернення до суду, процедуру судового розгляду справ різних категорій.

20180213_162248

Крім того Таргоній В.О. розповів ліцеїстам про особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх, причини та наслідки скоєння злочинів особами до 18 років, учні мали змогу ставити запитання на які отримали вичерпні відповіді.

Ліцеїсти висловили вдячність за надану можливість поспілкуватися з фахівцем суду.  Ця зустріч була потрібною та корисною для вихованців закладу.

20180213_162434

Від зірниці до зірниці хай лунають вечорниці

Україна здавна славиться своїми традиціями, а наш народ не може забувати про святкування колоритних і неповторних свят. У ніч на 13 грудня оживає ще одна українська історія звичаїв і традицій – свято Андрія.

DSC_0026 DSC_0072 DSC_0080 DSC_0121

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Цьогоріч у спортивному ліцеї атмосферу українських традицій створювали ліцеїсти 10-их класів спільно з класними керівниками і вихователями: Грабовською Л.С., Іванішиною К.Ю., Савицькою І.В.,  Стасюк Ю.І., Чернегою.О.Ф.

DSC_0194DSC_0123Вечорниці організовано з метою підтримки та поширення народних традицій, адже свято Андрія – це веселий настрій, давні звичаї та магічні дійства, що вселяють у людей віру в найкраще. Тепло і затишок панували на вечорницях. Українська музика та пісня пробудили в душі нотку патріотизму.

Багато гарних укр аїнських традицій святкування Андріївських вечорниць, вірувань, гадань, ігор представлено на святі. До того ж цей обряд – чудова нагода провести парубочі змагання, щоб показати фізичну силу, інтелектуальні здібності, готовність стати повноправними членами громади. Хлопцям смакувала калита, а дівчата показали себе справжніми господинями.

Найбільш активними були: Кухарчук Тарас, Маринін Дмитро, Антонюк Роман, Штогрин Денис, Дмитренко Катерина, Говоші Тетяна¸ Прокопчук Анна, Зубач Дарина, Щур Яна. Усі з неабиякою цікавістю спостерігали за дійством, дізнавались про свою долю, насолоджувались піснями, жартами, музикою та смакували «андріївськими» частуваннями.DSC_0236DSC_0134

Вишиванки,  декорації  в стилі української селянської хати, аромат сухих трав, неперевершений смак традиційних вареників, калити перенесли усіх в часи минувшини, вкотре дали зрозуміти, що Україна багата на традиції та звичаї.

Андр Веч DSC_0227

Батьківські збори в комунальному закладі «Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» фізичної культури і спорту

Все починається з родини, все починається з сім’ї. Так розпочалась зустріч у родинному колі учнів  11-их класів з батьками. Діти висловлювали вдячність, любов до батьків. Вони відзначили, що за чотири роки навчання у Костопільському обласному ліцеї-інтернаті фізичної культури і спорту заклад став для них рідним, частиною їх життя.DSC_0772DSC_0769

Учні демонстрували свої акторські здібності: співали пісні, читали власні вірші, ставили гумористичні сценки про родинні стосунки. Батьки дякували колективу навчального закладу за турботу про дітей.  Всі учасники заходу створили спільне родинне дерево з його цінностями,  випускники продемонстрували мультимедійну презентацію про різносторонні грані  життя у навчальному закладі «Шлях зростання і становлення».DSC_0778DSC_0840DSC_0876

У другій, офіційній частині зустрічі  розглядалися актуальні питання  завершення навчально-виховного та спортивно-тренувального процесу випускників, підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання учнів.

DSC_0848DSC_0859

Ліцеїстам вручили стипендії

Вже вдруге учні комунального закладу «Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту» Рівненської обласної ради беруть участь у соціальному проекті депутата Рівненської обласної ради Ксенії Павловської «Стипендія для розумників». 16 березня  представники спортивного ліцею, медичного і технічного коледжів були запрошені до  центру культури і дозвілля м. Костополя, де відбулася урочиста церемонія вручення стипендій та розважальний захід «Студентська весна-2017».

DSC_0651MJH_6853

Цьогоріч претендентами на стипендії стали ліцеїсти: відділення греко-римської боротьби, учень 11-А класу Кузько Владислав та відділення легкої атлетики (види витривалості), учениця 9-Б класу Жульжик Світлана. Серед  інших стипендіатів вони представляли свій навчальний заклад та особисті спортивні й навчальні досягнення, разом з групою підтримки взяли участь в інтелектуальних та розважальних конкурсах. Вболівальники підтримували свої команди гаслами та речівками.

Ксенія Павловська вручила  стипендії та грамоти, відзначила переможців конкурсів та вболівальників призами й подарунками, побажала стремлінь, висот та успіхів у майбутньому, а також подякувала колективу навчального закладу за співпрацю у реалізації проекту для обдарованої молоді.

Вдячні стипендіати побажали Ксенії Павловській нових депутатських звершень.

DSC_0684DSC_0655

Під вітрилами успіху

CSC_0681      28 травня прозвучали останні акорди ліцейських подій і в самостійне доросле життя стартували 50 випускників Костопільського обласного ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту. Учні 11-их класів з хвилюванням  слухали останні  настанови директора  ліцею Д.Таргоній, тренерів-викладачів, класних керівників, батьків.

ПDSC_0281рийшли привітати випускників гості: міський голова Є.Денисюк, заступник начальника управління у справах  молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації  П.Нагорний, депутат Костопільської районної ради Т.Глудик.

Після привітань дотрималися традиції: директор та гості свята проводили церемонію вручення атестатів про повну загальну середню освіту, свідоцтв Єдиної спортивної класифікації України та залікової кваліфікаційної книжки спортсмена.

CSC_0729DSC_0322         По завершенні першої частини святкового дня усі учасники урочистої події приєдналися до миті прощання  випускників з дитинством: відпустили у небо голубів – символи миру, любові і злагоди та повітряні кульки – символ дитинства.

DSC_0471

Урочистою ходою випускники вирушили  на загальноміську лінійку, де винуватців торжества вітали очільники міста. Серед випускників ліцею-інтернату трьом кращим спортсменам: П. Білому, В. Ковбі, Т. Полюхович вручено подарунки  від мського голови.DSC_0547

Інша мова


Свежие комментарии


Warning: Parameter 1 to transposh_plugin::process_page() expected to be a reference, value given in /home/syziria/kolifks.rv.ua/www/wp-includes/functions.php on line 3729