"Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту" Рівненської обласної ради

Записи в категории Наш ліцей

Свято юності й краси

29 червня прозвучали останні акорди ліцейських подій і в самостійне доросле життя стартували 55 випускників комунального закладу «Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту» Рівненської обласної ради. Учні 11-их класів з хвилюванням слухали останні настанови заступника директора ліцею Д.Таргоній, тренерів-викладачів, класних керівників, батьків.

В святковій атмосфері проведено церемонію вручення випускникам 2019 року свідоцтв про повну загальну середню освіту та залікових кваліфікаційних книжок спортсмена.

Прощання одинадцятикласників з ліцеєм сповнене радісних і хвилюючих емоцій. Зі словами великої вдячності працівникам закладу звернулися батьки випускників, звучали їх побажання та музичний подарунок від родини Кухарчуків. Під час розважальної програми вихованці закладу демонстрували свої компетентності, ерудицію, інтелект, креативність та творчий розвиток.

Наш заклад долучився до участі у загальноміському святі випускників – 2019. Винуватців торжества вітали очільники міста, району, області.  Спортсменкам випускних класів – Жульжик Світлані та Дмитренко Катерині  вручено похвальні грамоти та подарунки  від міського голови.

Тож, стрічай, Україно, чарівне суцвіття,

Дітей своїх рідних з ліцею.

Сміливо веди їх у тисячоліття,

У щасті, з любов’ю до волі!

Останній дзвінок – екватор спортивних досягнень 2019 року

Весела звістка про канікули та хвилюючі миті для випускників – це останній дзвінок, який пролунав 30 травня у комунальному закладі «Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту» Рівненської обласної ради. На свято зібралася вся ліцейська родина: випускники та їх батьки, ліцеїсти 8-10 класів, педагоги, тренери-викладачі, усі працівники.

Розділити радість урочистої події на свято завітали гості: Середа О. А. – голова Костопільської районної державної адміністрації, Нагорний П.В. – заступник начальника управління – начальник відділу з питань фізичної культури та спорту управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації, Машаненков О. В. – заслужений тренер України, президент федерації легкої атлетики Рівненської області,  Кузьмук В. М. — завідувач сектору молоді і спорту Костопільської районної державної адміністрації.

 

Директор ліцею Захожий Сергій Борисович підвів підсумки навчального року, що минає, разом із гостями закладу відзначив дипломами, грамотами й цінними подарунками  кращих ліцеїстів в різних номінаціях.

 

Щирі привітання, доречні настанови прозвучали з вуст представників батьківської громадськості Штогрин Н.М. та Мариніна В.П.

Родзинкою свята був власний вірш-подяка «Прощай, ліцею!» учениці 11-А класу відділення футболу серед дівчат Юлії Заславської, пісня Кузьми Скрябіна у виконанні Назара Кухарчука, ліцеїста 11-Б класу відділення легкої атлетики,  хореоргафічна композиція «Останній раз» у виконанні випускників. Започатковано нову традицію  садити дерева  — символ життя, миру та єднання поколінь.

Для випускників, батьків, гостей урочистої події лунали пісенні й хореографічні подарунки, власні вірші вихованців навчального закладу.

На завершення свята випускники випустили повітряні кульки, які символізують радісне, щасливе, дитинство.

Чемпіонат області з футболу серед юнаків 2003-2004, 2005 р.н. року

23 травня 2019 року у м.Костопіль проходив черговий тур чемпіонату області з футболу серед юнаків 2003-2004 р.н., 2005 р.н.

Команда»КОЛІФКС» 2003 р.н.  перемогла команду господарів «ДЮСШ» м.Костопіль з рахунком 0:4.Тренер Українець А. В.

Команда юнаків «КОЛІФКС»2005 р.н. тренери Філін Микола Андрійович, Колоимс Ярослав Дмитрович перемогла команду «ДЮСШ» м.Костопіль з рахунком 0-4.

10 квітня відзначає 70-річний ювілей з Дня народження Янчук Степан Іванович

Янчук Степан Іванович  — старший тренер-викладач з легкої атлетики (швидкісно-силові види) Костопільського  обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту. Степан Іванович — тренер вищої категорії,  готує спортсменів вищих розрядів, переможців і призерів першостей  та чемпіонатів України, призерів міжнародних змагань. Нагороджений  Подякою Національного Олімпійського Комітету України за внесок у розвиток олімпійського руху.

Янчук Степан Іванович підготував 4 майстрів спорту України, 14 кандидатів у майстри спорту та спортсменів, які є членами, кандидатами та  резервом збірної команди України з легкої атлетики. Двадцять вихованців ставали чемпіонами України з легкої атлетики серед юнаків і дівчат, юніорів та молоді.

Янчук Степан Іванович упродовж 18 років був головою профспілкового комітету ліцею-інтернату,  постійно дбав про умови праці та відпочинку працівників закладу. Степан Іванович користується заслуженим авторитетом  серед педагогічного та тренерсько-викладацького колективу ліцею, фізкультурних працівників району, області та України,  постійно  працює над вдосконаленням свого фахового  рівня.

З нагоди славного ювілею вітаємо Вас, бажаємо, насамперед, міцного-міцного здоров’я та довголіття. Нехай Ви завжди будете оточені увагою, турботою, теплом своїх рідних і близьких. Радійте життю, насолоджуйтеся кожним його моментом. Оптимізму Вам і гарного настрою. Нехай у Вашій нелегкій. Але такій потрібній роботі завжди буде місце для творчості, натхнення, енергійності і запалу ще на довгі роки. Нехай легкоатлети радують, випускники — не забувають, сім’я – підтримує, а здоров’я – не підводить!

З Днем народження, шановний Степане Івановичу! Вітаємо!

День Цивільного захисту

На виконання плану роботи КЗ «КОЛІФКіС» РОР на 2018/2019 н.р. 15 березня в ліцеї проходили заходи Дня цивільного захисту, метою яких було удосконалення учнями теоретичних знань та практичних навичок з питань цивільного захисту.

Учні 8-11 класів продемонстрували свої дії за сигналом «Увага всім». Методистами зі спорту цікаво проведена військово-спортивна естафета з учнями 8-9 класів, де переможцями визнані команди учасників 8 – А і 9 – В класів.

Теоретичні знання та практичні навички з надання першої долікарської допомоги удосконалювали учні 10-х, 11-х класів пі керівництвом вчителів предмету «Захист Вітчизни» Боришкевича Михайла Андрійовича, Ципан Тетяни Петрівни та лікаря зі спортивної медицини Кулика Ярослава Андрійовича:

  • показ прийомів непрямого масажу серця на манекені, штучне дихання;
  • зупинка внутрішньої і зовнішньої кровотеч;
  • накладання шин при переломах тощо.

Упродовж дня Цивільного захисту вихователі, класні керівники проводять інструктажі, бесіди, вікторини, демонструють мультимедійні презентації з питань ЦЗ та БЖ.

Творча самореалізація педагогів

Згідно  з  Планом  роботи  ліцею–інтернату  на  2018/2019  навчальний  рік  в  закладі освіти з 18 лютого проходили  методичні  дні  майстерності  педагогів  ліцею,  метою  яких  є  підвищення  їх  фахового  рівня,  обмін  досвідом  роботи,  вивчення  і  впровадження  в  практику  діяльності  ефективних  прийомів,  методів. Методичні  дні  «Творча  самореалізація  педагогів»  проведені  під  гаслом 

«Єдиний  шлях,  який  веде  до  майстерності – це  діяльність»

(Б.Шоу).

Цікаво  проведений  практичним  психологом  Мацюк О.В.  міні–тренінг  «Дозволь собі бути щасливим». Його метою було розкрити  глибину розуміння поняття щастя та сприяти розвитку унікального вміння володіти ним.   Під час тренінгу панувала позитивна і доброзичлива атмосфера. Вивчаючи  матеріали  «педагогічного  калейдоскопу»,  педагоги  заглиблювались  в  «зерна»  педагогічної  майстерності  колег  з  Рівненщини. Викликали інтерес у педагогів міні-твори ліцеїстів «Цей урок я чекаю з нетерпінням, бо…».

Креативно  підійшов до проведення майстер–класу  вчитель  трудового  навчання  та  інформатики  Басюк  М.П.  Він  у  формі  практичної  роботи  показав  як  можна  ефективно  використати  інтернет–ресурси  з  підготовки  до  уроку,  виховного  заходу.  В  основному  він  зупинився  на  хмарних  технологіях.

Педагоги,  що  атестуються  у  2019  році  підготували  творчі  звіти.

Керівник  школи  молодого  педагога  Чернега  О.Ф.  спланувала  засідання,  яке  несло  практичне  спрямування  «Сучасний  молодий  педагог:  важко  чи  ні?»

Пам’ять без кордонів

У комунальному закладі «Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту» Рівненської обласної ради в період з 15 по 20 лютого проведено тематичні дні «Героїчна Україна».

У бібліотеці закладу оформлено інформаційно-ілюстративний бюлетень «Україна – єдина, красива і сильна». На уроках історії проведено тематичні п’ятихвилинки «Війна в Афганістані. Відповіді історії». У всіх класах прозвучала експрес-інформація «Пам’ять без кордонів»,  відбулися виховні заходи: «Пам’ять без кордонів», «Афганістан – вічний біль і вічна пам’ять», «Уклін- живим, полеглим-слава», перегляд і обговорення фільму-реквієму  «Небесна Сотня в вирій полетіла», фільму Крістіана Зайделя «Небесна сотня».

З нагоди вшанування подвигу учасників Революції гідності й увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні рада ліцеїстів підготувала і провела низку заходів: Свічу Скорботи «Ангели в небо полетіли», Тиху акцію «Подаруй янгола Героям Небесної Сотні», флеш-моб «Україна – більше за життя».

Вихованці спортивного ліцею спільно  з педагогами  вшанували пам’ять загиблого героя АТО, колишнього випускника закладуВіталія Ставського та взяли участь у покладанні квітів біля меморіалу «Герої не вмирають» та пам’ятного знака «Скорботна мати» на Меморіалі Слави.

Барвисте слово української душі

14 лютого було проведено літературну вечірку «Барвисте слово української душі», що сприяла вираженню нових граней таланту та поетичних обдарувань ліцеїстів.

Учні 8 – 11 класів продемонстрували свою виконавську майстерність у володінні художнім словом, декламуючи поезії відомих  авторів та власні.

13 лютого 2019 року, напередодні Дня святого Валентина, учні 11-х класів КЗ «Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту»  здійснили екскурсійну поїздку до Рівненського академічного музично-драматичного театру на виставу за твором Михайла Коцюбинського «Тіні забутих предків». Слід зазначити, що цей твір входить до програми ЗНО, отже поїздка носила не лише розважальний характер. Ліцеїсти отримали масу позитивних емоцій, були вражені грою акторів та прекрасною постановкою твору.

23 січня 2019 року у КЗ «Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури» для учнів 11-х класів в рамках патріотичного виховання відбулась виїзна екскурсія Костопільського районного краєзнавчого музею на тему «Костопільщина в роки Другої світової війни». Директор музею Вакулка Анатолій Феодосійович на науковий працівник Лобов Василь Васильович дуже цікаво та захопливо розповіли учням про події, які відбувались на теренах Рівненщини у ті нелегкі часи, які села були захоплені першими та як були звільнені від фашистських загарбників. Діти з великою зацікавленістю слухали доповідачів та задавали багато запитань.

Інша мова


Свежие комментарии