"Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту" Рівненської обласної ради

Записи в категории Наш ліцей

10 квітня відзначає 70-річний ювілей з Дня народження Янчук Степан Іванович

Янчук Степан Іванович  — старший тренер-викладач з легкої атлетики (швидкісно-силові види) Костопільського  обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту. Степан Іванович — тренер вищої категорії,  готує спортсменів вищих розрядів, переможців і призерів першостей  та чемпіонатів України, призерів міжнародних змагань. Нагороджений  Подякою Національного Олімпійського Комітету України за внесок у розвиток олімпійського руху.

Янчук Степан Іванович підготував 4 майстрів спорту України, 14 кандидатів у майстри спорту та спортсменів, які є членами, кандидатами та  резервом збірної команди України з легкої атлетики. Двадцять вихованців ставали чемпіонами України з легкої атлетики серед юнаків і дівчат, юніорів та молоді.

Янчук Степан Іванович упродовж 18 років був головою профспілкового комітету ліцею-інтернату,  постійно дбав про умови праці та відпочинку працівників закладу. Степан Іванович користується заслуженим авторитетом  серед педагогічного та тренерсько-викладацького колективу ліцею, фізкультурних працівників району, області та України,  постійно  працює над вдосконаленням свого фахового  рівня.

З нагоди славного ювілею вітаємо Вас, бажаємо, насамперед, міцного-міцного здоров’я та довголіття. Нехай Ви завжди будете оточені увагою, турботою, теплом своїх рідних і близьких. Радійте життю, насолоджуйтеся кожним його моментом. Оптимізму Вам і гарного настрою. Нехай у Вашій нелегкій. Але такій потрібній роботі завжди буде місце для творчості, натхнення, енергійності і запалу ще на довгі роки. Нехай легкоатлети радують, випускники — не забувають, сім’я – підтримує, а здоров’я – не підводить!

З Днем народження, шановний Степане Івановичу! Вітаємо!

День Цивільного захисту

На виконання плану роботи КЗ «КОЛІФКіС» РОР на 2018/2019 н.р. 15 березня в ліцеї проходили заходи Дня цивільного захисту, метою яких було удосконалення учнями теоретичних знань та практичних навичок з питань цивільного захисту.

Учні 8-11 класів продемонстрували свої дії за сигналом «Увага всім». Методистами зі спорту цікаво проведена військово-спортивна естафета з учнями 8-9 класів, де переможцями визнані команди учасників 8 – А і 9 – В класів.

Теоретичні знання та практичні навички з надання першої долікарської допомоги удосконалювали учні 10-х, 11-х класів пі керівництвом вчителів предмету «Захист Вітчизни» Боришкевича Михайла Андрійовича, Ципан Тетяни Петрівни та лікаря зі спортивної медицини Кулика Ярослава Андрійовича:

  • показ прийомів непрямого масажу серця на манекені, штучне дихання;
  • зупинка внутрішньої і зовнішньої кровотеч;
  • накладання шин при переломах тощо.

Упродовж дня Цивільного захисту вихователі, класні керівники проводять інструктажі, бесіди, вікторини, демонструють мультимедійні презентації з питань ЦЗ та БЖ.

Творча самореалізація педагогів

Згідно  з  Планом  роботи  ліцею–інтернату  на  2018/2019  навчальний  рік  в  закладі освіти з 18 лютого проходили  методичні  дні  майстерності  педагогів  ліцею,  метою  яких  є  підвищення  їх  фахового  рівня,  обмін  досвідом  роботи,  вивчення  і  впровадження  в  практику  діяльності  ефективних  прийомів,  методів. Методичні  дні  «Творча  самореалізація  педагогів»  проведені  під  гаслом 

«Єдиний  шлях,  який  веде  до  майстерності – це  діяльність»

(Б.Шоу).

Цікаво  проведений  практичним  психологом  Мацюк О.В.  міні–тренінг  «Дозволь собі бути щасливим». Його метою було розкрити  глибину розуміння поняття щастя та сприяти розвитку унікального вміння володіти ним.   Під час тренінгу панувала позитивна і доброзичлива атмосфера. Вивчаючи  матеріали  «педагогічного  калейдоскопу»,  педагоги  заглиблювались  в  «зерна»  педагогічної  майстерності  колег  з  Рівненщини. Викликали інтерес у педагогів міні-твори ліцеїстів «Цей урок я чекаю з нетерпінням, бо…».

Креативно  підійшов до проведення майстер–класу  вчитель  трудового  навчання  та  інформатики  Басюк  М.П.  Він  у  формі  практичної  роботи  показав  як  можна  ефективно  використати  інтернет–ресурси  з  підготовки  до  уроку,  виховного  заходу.  В  основному  він  зупинився  на  хмарних  технологіях.

Педагоги,  що  атестуються  у  2019  році  підготували  творчі  звіти.

Керівник  школи  молодого  педагога  Чернега  О.Ф.  спланувала  засідання,  яке  несло  практичне  спрямування  «Сучасний  молодий  педагог:  важко  чи  ні?»

Пам’ять без кордонів

У комунальному закладі «Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту» Рівненської обласної ради в період з 15 по 20 лютого проведено тематичні дні «Героїчна Україна».

У бібліотеці закладу оформлено інформаційно-ілюстративний бюлетень «Україна – єдина, красива і сильна». На уроках історії проведено тематичні п’ятихвилинки «Війна в Афганістані. Відповіді історії». У всіх класах прозвучала експрес-інформація «Пам’ять без кордонів»,  відбулися виховні заходи: «Пам’ять без кордонів», «Афганістан – вічний біль і вічна пам’ять», «Уклін- живим, полеглим-слава», перегляд і обговорення фільму-реквієму  «Небесна Сотня в вирій полетіла», фільму Крістіана Зайделя «Небесна сотня».

З нагоди вшанування подвигу учасників Революції гідності й увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні рада ліцеїстів підготувала і провела низку заходів: Свічу Скорботи «Ангели в небо полетіли», Тиху акцію «Подаруй янгола Героям Небесної Сотні», флеш-моб «Україна – більше за життя».

Вихованці спортивного ліцею спільно  з педагогами  вшанували пам’ять загиблого героя АТО, колишнього випускника закладуВіталія Ставського та взяли участь у покладанні квітів біля меморіалу «Герої не вмирають» та пам’ятного знака «Скорботна мати» на Меморіалі Слави.

Барвисте слово української душі

14 лютого було проведено літературну вечірку «Барвисте слово української душі», що сприяла вираженню нових граней таланту та поетичних обдарувань ліцеїстів.

Учні 8 – 11 класів продемонстрували свою виконавську майстерність у володінні художнім словом, декламуючи поезії відомих  авторів та власні.

13 лютого 2019 року, напередодні Дня святого Валентина, учні 11-х класів КЗ «Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту»  здійснили екскурсійну поїздку до Рівненського академічного музично-драматичного театру на виставу за твором Михайла Коцюбинського «Тіні забутих предків». Слід зазначити, що цей твір входить до програми ЗНО, отже поїздка носила не лише розважальний характер. Ліцеїсти отримали масу позитивних емоцій, були вражені грою акторів та прекрасною постановкою твору.

23 січня 2019 року у КЗ «Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури» для учнів 11-х класів в рамках патріотичного виховання відбулась виїзна екскурсія Костопільського районного краєзнавчого музею на тему «Костопільщина в роки Другої світової війни». Директор музею Вакулка Анатолій Феодосійович на науковий працівник Лобов Василь Васильович дуже цікаво та захопливо розповіли учням про події, які відбувались на теренах Рівненщини у ті нелегкі часи, які села були захоплені першими та як були звільнені від фашистських загарбників. Діти з великою зацікавленістю слухали доповідачів та задавали багато запитань.

Допомогти дитині – щастя

У День Святого Миколая кожен може стати чарівником, допомогти дітям.

Ліцеїсти й педагоги комунального закладу «Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту» Рівненської обласної ради з нагоди цього свята  вже традиційно взяли участь в акції «Допомогти дитині – щастя. Скарбниця надії», ініційованій Міжнародним Благодійним Фондом «Сильні духом» та зібрали на допомогу маленьким мешканцям Костополя – Вероніці й Глібу  3494 грн.

В рамках акції «Чарівні візити» учні-волонтери  під керівництвом педагога-організатора Тимошик Т.А. побували на гостинах у вихованців 1-го класу Костопільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату, допомагали дітям організовувати дозвілля, подарували книжки-розмальовки. Такі дружні зустрічі стали доброю традицією нашого закладу. День Святого Миколая – це чудова нагода для милосердя, завзяття, добра.

All-focus

Разом допомагати легко, приємно та весело.

 

Зустріч учасниці Юнацької Олімпіади Світлани Жульжик

22 жовтня в міжнародному аеропорту «Бориспіль» зібралися рідні та близькі, друзі та колеги юних тріумфаторів Третіх Літніх юнацьких Олімпійських ігор,  що проходили в аргентинському Буенос-Айресі, серед яких ліцеїстка відділення легкої атлетики Костопільського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту Світлана Жульжик.

Зустрічала юну олімпійку і делегація Костопільського ліцею, у складі якої  начальник відділу з питань фізичної культури та спорту управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації Петро Нагорний.

Привітали ліцеїстку в рідних стінах навчального закладу учні, педагоги й тренери. Вона поділилася враженнями від змагань, атмосфери, яка панувала під час спортивного форуму, дякувала тренерам: Фінчук Т.Л., Мурзі А.О., директору ліцею-інтернату Таргоній Д.М., класному керівнику Стасюк Ю.І., всім працівникам закладу, депутату Рівненської обласної ради Кльопу В. Ф., своїм батькам за навчання, моральну й матеріальну підтримку.

Учасники зустрічі переглянули фотовернісаж «На шляху до Олімпу» та фрагменти відеороликів з участю Світлани Жульжик на Юнацькій Олімпіаді.

Ліцеїсти привітали Світлану з хорошим результатом, побажали побити старі рекорди, поставити нові і, на шляху до наступних вершин Олімпу пам’ятати, що у кожного є своя олімпійська висота, і щоб її досягти, потрібно мати велике бажання, віру в себе й щоденно докладати зусиль для здійснення мрії.

Інформація про учасницю юнацької олімпіади

Окраса нашого життя,
О Спорт, сьогодні твоє свято.
Там пульс прискорює биття,
Де прапори твої піднято.

Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту проводжає учасницю ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор, що відбудуться з 6 по 18 жовтня в аргентинському Буенос-Айресі. В складі збірної команди України ліцеїстка відділення легкої атлетики, учениця 11класу Жульжик Світлана – член національної збірної команди України, кандидат у майстри спорту, переможниця та багаторазова призерка чемпіонатів України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат у бігу на 400м і 800м, призерка чемпіонатів України з легкої атлетики серед юніорів, учасниця ХІV літнього Європейського юнацького Олімпійського фестивалю у м. Дьйор (Угорщина), срібна призерка в бігу на 800м та в естафеті Всесвітньої Гімназіади в Марракеші (Марокко), золота медалістка в бігу на 800м юнацького чемпіонату асоціацій у Стамбулі (Туреччина).

Яскравих перемог тобі, Світлано, в сонячній Аргентині!

З найщирішими побажаннями всі працівники ліцею-інтернату.

Інша мова


Свежие комментарии