"Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту" Рівненської обласної ради

Записи в категории Наш ліцей

Мова наша, мова –

Літ минулих повість,

Вічно юна мудрість,

Сива наша совість.

Традиційно у День української писемності та мови пишуть диктант національної єдності. 8 листопада у загальнонаціональній акції – 19-ому Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності взяли участь здобувачі освіти комунального закладу «Костопільський ліцей-інтернат спортивного профілю ІІ-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради.

Всі охочі змогли надіслати свій текст диктанту «Від бересту – до «цифри»» на електронну скриньку Українського радіо. Тож, єднаймося навколо мови, адже писати грамотно – це прикольно і красиво!

Візит до ліцею

Для комунального закладу «Костопільський ліцей-інтернат спортивного профілю ІІ-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради випала нагода порадіти зустрічі з депутатом Верховної Ради України Литвиненком Сергієм Анатолійовичем та презентувати заклад, а також обговорити стратегію його розвитку, зокрема напрямки модернізації навчально-матеріальної та спортивної бази закладу, проведення спортивних змагань та визнання провідних спортсменів.

Спорт в особистому житті Сергія Анатолійовича також займає значне місце, тому він з розумінням сприйняв наші  проблеми. Враховуючи те, що наш заклад має високі здобутки – у рейтингу серед споріднених спортивних закладів освіти України впродовж п’яти років  посідає ІІІ місце, маємо великі сподівання на підтримку депутата Сергія Литвиненка й особисте сприяння щодо вирішення  наших проблем.

Учні й працівники ліцею-інтернату щиро вдячні за зустріч, яка ввійде визначною сторінкою літопису закладу.

З побажанням Сергію Анатолійовичу наснаги, творчості,

здійснення почесної місії слуги народу – депутатських звершень,

 колекив Костопільського ліцею-інтернату спортивного профілю.

2 жовтня 2019 року в Костопільському ліцеї-інтернаті спортивного профілю відбувся семінар-практикум для практичних психологів і соціальних педагогів інтернатних закладів області.

Тема семінару «Формування та розвиток усвідомленої мотивації здобувачів освіти як передумова їх успішної самореалізації». Учасники заходу познайомились з роботою психологічної служби та й усіх підрозділів закладу.

Мали можливість відвідати навчально-тренувальні заняття відділення греко-римської боротьби, яке проводив старший тренер Шевчук  Д. Ф. Учасники семінару були вражені особливостями і специфікою навчання і тренування ліцеїстів-спортсменів.

Практичний психолог Мацюк О. В. поділилася досвідом, а саме дієвими методами психологічної діагностики рівня розвитку мотиваційної сфери здобувачів освіти. Запропонувала практичні вправи «Будинок досягнення успіху», «Песиміст, оптиміст та жартівник». Родзинкою семінару була презентація роботи з використанням Метафоричних асоціативних карт (МАК).

Завершився захід креативною вправою на рефлексію «Етюд емоцій», яка залишила теплі і приємні враження від спілкування учасників.

Методика діагностика мотивації до успіху

методика уникнення невдач

Поради вчителям

семінар психологів

Святкування Дня фізичної культури і спорту у Костопільському ліцеї-інтернаті спортивного профілю

Традиційно у другу суботу  вересня в Україні святкують День фізичної культури і спорту. Це свято здорового способу життя, урочиста дата для всіх, хто цінує і шанує заняття спортом.

 Спортивне свято, присвячене Дню фізичної культури та спорту, відбулося  і у Костопільському ліцеї-інтернаті ІІ-ІІІ ступенів спортивного профілю.

Урочисто привітав  учасників спортивно-масових заходів, присвячених Дню фізичної культури і спорту директор ліцею-інтернату Сергій Захожий. Між  спортивними відділеннями були проведені  естафети « Гонка м’ячів», «Біг в парі в шортах», комбінована естафета «Склади рюкзак на тренування», визначили  кращого у кидку набивного м’яча на дальність та найерудованішого у «Спортивній вікторині».  Завершили  спортивні заходи міні-футболом МІКС юнаки та дівчата відділення футболу.

Серед святкувань за високі спортивні  досягнення — ІІІ місце на Чемпіонаті України з футболу серед дівчат була нагороджена футбольна команда дівчат 2004р.н. на чолі з тренерами Миколою Сідорчуком та Оленою Рудою, які щойно повернулись з Чемпіонату та ліцеїстка Вікторія Лавренюк, яка визнана  Українською асоціацією футболу «Найкращим бомбардиром» чемпіонату. За підсумками  конкурсів  переможці та призери були нагороджені  грамотами та солодкими подарунками.

Стартує новий навчальний рік

Дев’ятнадцятий рік поспіль наш ліцей зустрічає у вересні своїх вихованців гомінливим дзвоником, який сповіщає про початок нового навчального року. Знову зібралися ліцеїсти-спортсмени, щоб разом крокувати у світ пізнання та успіху, зростання та процвітання. Хвилююча, нова подія для учнів та батьків, які вперше прийшли до ліцею.

День знань у закладі освіти розпочався урочистою лінійкою. Учасники  заходу вшанували державні символи, пам’ять про Героїв України.

Найновіші вагомі спортивні досягнення вихованців навчального закладу озвучив директор  Захожий Сергій Борисович. Він також окреслив вектори освіти Нової української школи.

Перший дзвінок  сповістив про важливу мить відліку часу тривалістю у навчальний рік.

По завершенні першого уроку упродовж дня у 8-11 класах проведено: флеш-моб «І знову зустріч!», круглий стіл «Моє обличчя в ліцейській родині», презентація: «Барви літа в моєму житті; стартує новий навчальний рік». Вихованці закладу спільно з наставниками готували відео-ролики, фото-звіти на тему: «На старті нового навчального року»

Нехай 2019-2020 навчальний рік відкриває перед юнню нові горизонти пізнання себе та світу.

Спасибі кажемо всім янголам миру

31 серпня у Костопільському ліцеї спортивного профілю проведено вахту пам’яті біля меморіальної пам’ятної дошки випускника ліцею, Героя АТО Віталія Ставського.

У 2014 році Віталій загинув під час атаки російських бойовиків на аеропорт Луганська. Указом Президента України № 282/2015  від 23 травня 2015 року за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі  Віталій Ставський нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Пам’ять Героя вшановано хвилиною мовчання.

На світлу згадку і пам’ять щиру,

З низьким поклоном, аж до землі

Спасибі кажемо всім янголам миру.

Ми не забудем… Ніколи… Ні…

Свято юності й краси

29 червня прозвучали останні акорди ліцейських подій і в самостійне доросле життя стартували 55 випускників комунального закладу «Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту» Рівненської обласної ради. Учні 11-их класів з хвилюванням слухали останні настанови заступника директора ліцею Д.Таргоній, тренерів-викладачів, класних керівників, батьків.

В святковій атмосфері проведено церемонію вручення випускникам 2019 року свідоцтв про повну загальну середню освіту та залікових кваліфікаційних книжок спортсмена.

Прощання одинадцятикласників з ліцеєм сповнене радісних і хвилюючих емоцій. Зі словами великої вдячності працівникам закладу звернулися батьки випускників, звучали їх побажання та музичний подарунок від родини Кухарчуків. Під час розважальної програми вихованці закладу демонстрували свої компетентності, ерудицію, інтелект, креативність та творчий розвиток.

Наш заклад долучився до участі у загальноміському святі випускників – 2019. Винуватців торжества вітали очільники міста, району, області.  Спортсменкам випускних класів – Жульжик Світлані та Дмитренко Катерині  вручено похвальні грамоти та подарунки  від міського голови.

Тож, стрічай, Україно, чарівне суцвіття,

Дітей своїх рідних з ліцею.

Сміливо веди їх у тисячоліття,

У щасті, з любов’ю до волі!

Останній дзвінок – екватор спортивних досягнень 2019 року

Весела звістка про канікули та хвилюючі миті для випускників – це останній дзвінок, який пролунав 30 травня у комунальному закладі «Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту» Рівненської обласної ради. На свято зібралася вся ліцейська родина: випускники та їх батьки, ліцеїсти 8-10 класів, педагоги, тренери-викладачі, усі працівники.

Розділити радість урочистої події на свято завітали гості: Середа О. А. – голова Костопільської районної державної адміністрації, Нагорний П.В. – заступник начальника управління – начальник відділу з питань фізичної культури та спорту управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації, Машаненков О. В. – заслужений тренер України, президент федерації легкої атлетики Рівненської області,  Кузьмук В. М. — завідувач сектору молоді і спорту Костопільської районної державної адміністрації.

 

Директор ліцею Захожий Сергій Борисович підвів підсумки навчального року, що минає, разом із гостями закладу відзначив дипломами, грамотами й цінними подарунками  кращих ліцеїстів в різних номінаціях.

 

Щирі привітання, доречні настанови прозвучали з вуст представників батьківської громадськості Штогрин Н.М. та Мариніна В.П.

Родзинкою свята був власний вірш-подяка «Прощай, ліцею!» учениці 11-А класу відділення футболу серед дівчат Юлії Заславської, пісня Кузьми Скрябіна у виконанні Назара Кухарчука, ліцеїста 11-Б класу відділення легкої атлетики,  хореоргафічна композиція «Останній раз» у виконанні випускників. Започатковано нову традицію  садити дерева  — символ життя, миру та єднання поколінь.

Для випускників, батьків, гостей урочистої події лунали пісенні й хореографічні подарунки, власні вірші вихованців навчального закладу.

На завершення свята випускники випустили повітряні кульки, які символізують радісне, щасливе, дитинство.

Чемпіонат області з футболу серед юнаків 2003-2004, 2005 р.н. року

23 травня 2019 року у м.Костопіль проходив черговий тур чемпіонату області з футболу серед юнаків 2003-2004 р.н., 2005 р.н.

Команда»КОЛІФКС» 2003 р.н.  перемогла команду господарів «ДЮСШ» м.Костопіль з рахунком 0:4.Тренер Українець А. В.

Команда юнаків «КОЛІФКС»2005 р.н. тренери Філін Микола Андрійович, Колоимс Ярослав Дмитрович перемогла команду «ДЮСШ» м.Костопіль з рахунком 0-4.

10 квітня відзначає 70-річний ювілей з Дня народження Янчук Степан Іванович

Янчук Степан Іванович  — старший тренер-викладач з легкої атлетики (швидкісно-силові види) Костопільського  обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту. Степан Іванович — тренер вищої категорії,  готує спортсменів вищих розрядів, переможців і призерів першостей  та чемпіонатів України, призерів міжнародних змагань. Нагороджений  Подякою Національного Олімпійського Комітету України за внесок у розвиток олімпійського руху.

Янчук Степан Іванович підготував 4 майстрів спорту України, 14 кандидатів у майстри спорту та спортсменів, які є членами, кандидатами та  резервом збірної команди України з легкої атлетики. Двадцять вихованців ставали чемпіонами України з легкої атлетики серед юнаків і дівчат, юніорів та молоді.

Янчук Степан Іванович упродовж 18 років був головою профспілкового комітету ліцею-інтернату,  постійно дбав про умови праці та відпочинку працівників закладу. Степан Іванович користується заслуженим авторитетом  серед педагогічного та тренерсько-викладацького колективу ліцею, фізкультурних працівників району, області та України,  постійно  працює над вдосконаленням свого фахового  рівня.

З нагоди славного ювілею вітаємо Вас, бажаємо, насамперед, міцного-міцного здоров’я та довголіття. Нехай Ви завжди будете оточені увагою, турботою, теплом своїх рідних і близьких. Радійте життю, насолоджуйтеся кожним його моментом. Оптимізму Вам і гарного настрою. Нехай у Вашій нелегкій. Але такій потрібній роботі завжди буде місце для творчості, натхнення, енергійності і запалу ще на довгі роки. Нехай легкоатлети радують, випускники — не забувають, сім’я – підтримує, а здоров’я – не підводить!

З Днем народження, шановний Степане Івановичу! Вітаємо!

Інша мова


Свежие комментарии