"Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту" Рівненської обласної ради

Записи в категории Наш ліцей

Від зірниці до зірниці хай лунають вечорниці

Україна здавна славиться своїми традиціями, а наш народ не може забувати про святкування колоритних і неповторних свят. У ніч на 13 грудня оживає ще одна українська історія звичаїв і традицій – свято Андрія.

DSC_0026 DSC_0072 DSC_0080 DSC_0121

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Цьогоріч у спортивному ліцеї атмосферу українських традицій створювали ліцеїсти 10-их класів спільно з класними керівниками і вихователями: Грабовською Л.С., Іванішиною К.Ю., Савицькою І.В.,  Стасюк Ю.І., Чернегою.О.Ф.

DSC_0194DSC_0123Вечорниці організовано з метою підтримки та поширення народних традицій, адже свято Андрія – це веселий настрій, давні звичаї та магічні дійства, що вселяють у людей віру в найкраще. Тепло і затишок панували на вечорницях. Українська музика та пісня пробудили в душі нотку патріотизму.

Багато гарних укр аїнських традицій святкування Андріївських вечорниць, вірувань, гадань, ігор представлено на святі. До того ж цей обряд – чудова нагода провести парубочі змагання, щоб показати фізичну силу, інтелектуальні здібності, готовність стати повноправними членами громади. Хлопцям смакувала калита, а дівчата показали себе справжніми господинями.

Найбільш активними були: Кухарчук Тарас, Маринін Дмитро, Антонюк Роман, Штогрин Денис, Дмитренко Катерина, Говоші Тетяна¸ Прокопчук Анна, Зубач Дарина, Щур Яна. Усі з неабиякою цікавістю спостерігали за дійством, дізнавались про свою долю, насолоджувались піснями, жартами, музикою та смакували «андріївськими» частуваннями.DSC_0236DSC_0134

Вишиванки,  декорації  в стилі української селянської хати, аромат сухих трав, неперевершений смак традиційних вареників, калити перенесли усіх в часи минувшини, вкотре дали зрозуміти, що Україна багата на традиції та звичаї.

Андр Веч DSC_0227

Батьківські збори в комунальному закладі «Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів» фізичної культури і спорту

Все починається з родини, все починається з сім’ї. Так розпочалась зустріч у родинному колі учнів  11-их класів з батьками. Діти висловлювали вдячність, любов до батьків. Вони відзначили, що за чотири роки навчання у Костопільському обласному ліцеї-інтернаті фізичної культури і спорту заклад став для них рідним, частиною їх життя.DSC_0772DSC_0769

Учні демонстрували свої акторські здібності: співали пісні, читали власні вірші, ставили гумористичні сценки про родинні стосунки. Батьки дякували колективу навчального закладу за турботу про дітей.  Всі учасники заходу створили спільне родинне дерево з його цінностями,  випускники продемонстрували мультимедійну презентацію про різносторонні грані  життя у навчальному закладі «Шлях зростання і становлення».DSC_0778DSC_0840DSC_0876

У другій, офіційній частині зустрічі  розглядалися актуальні питання  завершення навчально-виховного та спортивно-тренувального процесу випускників, підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання учнів.

DSC_0848DSC_0859

Ліцеїстам вручили стипендії

Вже вдруге учні комунального закладу «Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту» Рівненської обласної ради беруть участь у соціальному проекті депутата Рівненської обласної ради Ксенії Павловської «Стипендія для розумників». 16 березня  представники спортивного ліцею, медичного і технічного коледжів були запрошені до  центру культури і дозвілля м. Костополя, де відбулася урочиста церемонія вручення стипендій та розважальний захід «Студентська весна-2017».

DSC_0651MJH_6853

Цьогоріч претендентами на стипендії стали ліцеїсти: відділення греко-римської боротьби, учень 11-А класу Кузько Владислав та відділення легкої атлетики (види витривалості), учениця 9-Б класу Жульжик Світлана. Серед  інших стипендіатів вони представляли свій навчальний заклад та особисті спортивні й навчальні досягнення, разом з групою підтримки взяли участь в інтелектуальних та розважальних конкурсах. Вболівальники підтримували свої команди гаслами та речівками.

Ксенія Павловська вручила  стипендії та грамоти, відзначила переможців конкурсів та вболівальників призами й подарунками, побажала стремлінь, висот та успіхів у майбутньому, а також подякувала колективу навчального закладу за співпрацю у реалізації проекту для обдарованої молоді.

Вдячні стипендіати побажали Ксенії Павловській нових депутатських звершень.

DSC_0684DSC_0655

Під вітрилами успіху

CSC_0681      28 травня прозвучали останні акорди ліцейських подій і в самостійне доросле життя стартували 50 випускників Костопільського обласного ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту. Учні 11-их класів з хвилюванням  слухали останні  настанови директора  ліцею Д.Таргоній, тренерів-викладачів, класних керівників, батьків.

ПDSC_0281рийшли привітати випускників гості: міський голова Є.Денисюк, заступник начальника управління у справах  молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації  П.Нагорний, депутат Костопільської районної ради Т.Глудик.

Після привітань дотрималися традиції: директор та гості свята проводили церемонію вручення атестатів про повну загальну середню освіту, свідоцтв Єдиної спортивної класифікації України та залікової кваліфікаційної книжки спортсмена.

CSC_0729DSC_0322         По завершенні першої частини святкового дня усі учасники урочистої події приєдналися до миті прощання  випускників з дитинством: відпустили у небо голубів – символи миру, любові і злагоди та повітряні кульки – символ дитинства.

DSC_0471

Урочистою ходою випускники вирушили  на загальноміську лінійку, де винуватців торжества вітали очільники міста. Серед випускників ліцею-інтернату трьом кращим спортсменам: П. Білому, В. Ковбі, Т. Полюхович вручено подарунки  від мського голови.DSC_0547

Гостям завжди раді

             У комунальному закладі «Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту» Рівненської обласної ради 27 лютого відбулася зустріч учнівського активу навчального закладу з депутатом Рівненської обласної ради, представником всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Ксенією Павловською та головою Костопільської районної ради Сергієм Ткачуком.DSCN5523              Ліцеїсти провели для гостей презентацію навчального закладу. Розповіли про життя, навчання й тренування в ліцеї, ознайомили присутніх зі спортивними здобутками. Пані Ксенія висловила захоплення результатами спортивних досягнень вихованців ліцею-інтернату, цікавилася проблемами, над якими працює колектив закладу. На завершення зустрічі Ксенія Павловська побажала успіхів юним спортсменам та подарувала футбольні м’ячі.

DSCN5511DSCN5548

Інша мова


Свежие комментарии