"Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту" Рівненської обласної ради

Записи в категории Тренерський склад

Тренери-викладачі.

На відділенні легкої атлетики (швидкісно-силові види) навчається 22 учні та викладає  4 тренерів-викладачів.

01 Янчук Степан Іванович — старший тренер відділення легкої атлетики ( швидкісно-силові види), тренер вищої категорії, закінчив Львівський державний університет, працює у комунальному закладі «Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту» з 2001 року.  Нагороджений  Подякою Національного Олімпійського Комітету України за внесок у розвиток олімпійського руху.

02Кожарко Світлана Миколаївна — тренер вищої  категорії, майстер спорту з легкої атлетики, закінчила Київський державний університет, працює у закладі з 2001 року.

  03 Лазарчук Андрій Сергійович — тренер другої категорії,             закінчив Київський державний університет, працює у   закладі з 2010 року.

04

Шама Микола Борисович —  майстер спорту з легкої  атлетики, тренер другої категорії , закінчив Рівненський Міжнародний економіко-гуманітарний  університет, працює у закладі з 2014 року.

На відділенні підготовлено:

  • Майстрів спорту міжнародного класу – Ничипорчука Олександра, Миколу Шаму.
  • Майстрів спорту –  Юлію Яковчук  та Дмитра Шеремета.
    Кандидатів у майстри спорту – 13 чоловік.

Переможці чемпіонатів України з легкої атлетики:
Лазарчук Андрій, Шама Микола, Ничипорчук Олександр, Шилюк Юрій , Яковчук Юлія, Бортнік Сергій, Шеремет Дмитро, Санжаровська Альбіна , Никитчук Олександр, Мосійчук Уляна, Клус Олександр, Звіздецький Олександр, Козубський Олександр, Ковтун  Інна, Гулов Віталій, Мордяк Богдан, Ткач Іван.

       У травні 2014р. у м.Баку (Азербайджан), у складі юнацької збірної команди України з легкої атлетики, Рівненську область на Європейському юнацькому Олімпійському фестивалі представляли вихованці  Костопільського  обласного ліцею-інтернату: Олександр Козубський, Олександр Звіздецький  та тренер-викладач ліцею Степан Янчук. Двоє ліцеїстів завершили змагання в секторі для метання списа  в зоні олімпійських ліцензій. Проте за правилами на Юнацькі Олімпійські  ігри може поїхати лише один атлет від країни – той, який посів вищу сходинку. Ним  став Олександр Козубський, у нього «срібло» (72,71 м).  Олександр Звіздецький був восьмим (65,98 м) (тренери Степан Янчук та Світлана Кожарко). В серпні у м. Нанкін (Китай) проходили  ІІ літні Юнацькі Олімпійські ігри, в яких Олександр Козубський виступав у метанні списа та у кваліфікації показав 9 результат, але через травму Олександр знявся із змагань.

     За 2015 рік на відділенні підготовлено :  члена національної збірної команди України:

  •      Олександра Козубського,

 До резерву збірної команди України ввійшов: Олександр Звіздецький.

4 кандидатів у майстри спорту:

  •     Олександр Козубський, Інна  Ковтун, Віталій Гулов та Богдан Мордяк;

3 чол.- І розряду ;

8 чол. –ІІ розряду.

На відділенні легкої атлетики ( види витривалості) навчається 23 учні та викладає  4 тренерів-викладачів.
1Дітлашок Петро Олексійович — старший тренер відділення легкої атлетики ( види витривалості), тренер першої категорії,  закінчив Вінницький державний педагогічний інститут ім. М.Островського, працює у комунальному закладі «Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту» з 2001 року.

2Дітлашок Валерій Петрович — тренер першої категорії, закінчив Рівненський  Міжнародний економіко-гуманітарний університет, працює у закладі з 2001 року.

3Фінчук Тетяна  Леонідівна — тренер першої категорії Фінчук Тетяна  Леонідівна, закінчила Рівненський  Міжнародний економіко-гуманітарний університет, працює у закладі з 2006 року.

  4 Мурза Анна Олександрівна — тренер другої категорії, закінчила Рівненський  Міжнародний економіко-гуманітарний університет, працює у закладі з 2014 року.

На відділенні підготовлено:
майстра спорту України – Сірука  Дмитра
кандидатів у майстри спорту  –  5 чоловік.
Переможці чемпіонатів України з легкої атлетики ( види витривалості): Павлов Андрій, Шнайдер Оксана,  Сірук Дмитро, Красновський Олег, Стахнюк Ігор, Тарасюк Андрій, Дітлашок Анастасія, Цицюра Олексій, Бородавко Віта, Дуць Марина, Сірий Микола, Пачковський Дмитро, Омелянова Ірина, Колодистий Андрій. У травні 2014р. у м.Баку (Азербайджан) на Європейському юнацькому Олімпійському фестивалі  Марина Дуць виборола путівку на ІІ літні Юнацькі Олімпійські  ігри, які проходили в серпні у м. Нанкін (Китай) (тренер Тетяна Фінчук). Марина на цій Олімпіаді у бігу на 800м показала 12 результат.

     За 2015рік на відділенні підготовлено :

  • 1 учень — член юнацької збірної команди України:   Сірий Микола
  • 6 чол.- І розряду (Михайло Цицюра, Дмитро Пачковський, Микола Сірий, Павло Білий, Вікторія Ковба, Владислав Фінчук);
  • 12 чол. –ІІ розряду.

Інша мова


Свежие комментарии