"Костопільський ліцей-інтернат спортивного профілю ІІ-ІІІ ступенів" Рівненської обласної ради

Записи в категории Наші досягнення

Досягнення відділення легкої атлетики у першостях та чемпіонатах України

На відділенні легкої атлетики  підготовлено:

Майстра спорту України міжнародного класу – Ничипорчука Олександра.

майстрів спорту України

Юлію Яковчук,

Миколу Шаму,

Сірука  Дмитра,

Дмитра Шеремета,

Тараса Поліщука,

Олександра Козубського,

Фінчука Владислава;
кандидатів у майстри спорту України –  30 чоловік.
Переможці чемпіонатів України з легкої атлетики:

Павлов Андрій, Шнайдер Оксана,  Сірук Дмитро, Красновський Олег, Стахнюк Ігор, Тарасюк Андрій, Дітлашок Анастасія, Цицюра Олексій, Бородавко Віта, Дуць Марина, Сірий Микола, Пачковський Дмитро, Омелянова Ірина, Білий Павло,  Колодистий Андрій, Ковба Вікторія, Фінчук Владислав, Дзюбук Роман,Ткачук Юрій, Жульжик Світлана, Боровець Яна, Козлюк Марія, Уніч Юлія,

Лазарчук Андрій, Шама Микола, Ничипорчук Олександр, Шилюк Юрій , Яковчук Юлія, Бортнік Сергій, Шеремет Дмитро, Санжаровська Альбіна , Никитчук Олександр, Мосійчук Уляна, Клус Олександр, Звіздецький Олександр, Козубський Олександр, Ковтун  Інна, Гулов Віталій, Мордяк Богдан, Ткач Іван, Трофимчук Олег, Мосійчук Ольга, Барук Віталій, Гуріна Валерія, Рачинська Уляна.

У  2020 році з числа вихованців ліцею відділення легкої атлетики до складу збірної команди України ввійшли:

 члени національної збірної команди України:

Дмитро Сірук

Світлана Жульжик

Владислав Фінчук

Олександр Ничипорчук

Дмитро Шеремет

Вікторія Ковба

кандидати збірної команди України ( молодь, юніори)

Павло Білий

Андрій Колодистий

Інна Ковтун

Олександр Козубський

Катерина Дмитренко

резерв збірної команди України

Яна Боровець

Владислав Жемайтін

Марія Козлюк

Віталій Барук

Ольга Мосійчук

Гуріна  Валерія

Іван Муха

Юлія Уніч

Дмитро Сірук — майстер спорту України, член національної збірної команди України, багаторазовий учасник чемпіонатів світу з кросу та напівмарафону, срібний призер чемпіонату Європи з кросу в командному заліку у м. Бєлград (Сербія) 2013р. , фіналіст чемпіонату Європи серед молоді у місті Тампере (Фінляндія) 2013р., учасник чемпіонату світу з напівмарафону  у місті Копенгаген (Данія) 2014р., бронзовий призер Кубку Європи у бігу на 10 000м в командному заліку м. Мерсін (Туреччина) 2016р., учасник чемпіонату Європи з кросу у м. Чіа (Італія) 2016р. Переможець чемпіонату України з бігу  на 10 000м серед дорослих ,  бронзовий призер чемпіонату України з кросу у бігу на 10 000м серед дорослих , 12 командне місце на чемпіонаті Європи з кросу у місті Шаморин (Словакія) у 2017р. Бронзовий призер чемпіонату України у бігу на 10 000м серед дорослих, учасник чемпіонату Європи з кросу в  м.Лондон 2018р. та учасник чемпіонату Європи з легкої атлетики у м.Берлін 2018р.  Переможець та срібний призер чемпіонатів України з  бігу на 10 000м, учасник Кубка Європи збігу на 10 000м у м.Лондон 2019р.

Дуць Марина – кандидат в майстри спорту України, член молодіжної збірної команди України 2018р., чемпіонка та призерка  чемпіонатів України серед юнаків та дівчат в бігу на 800м, учасниця чемпіонату світу серед юнаків та дівчат у м.Донецьк 2013р., учасниця Європейського юнацького олімпійського фестивалю у 2014 році в м.Баку  (Азербайджан) , учасниця ІІ Юнацьких літніх Олімпійських ігор у місті Нанкін (Китай) 2014р., чемпіонка та призерка  чемпіонатів України серед юніорів 2016р.(тренер Тетяна Фінчук). Переможниця та призерка чемпіонатів України серед молоді у бігу на 800м та 1500м у 2017р., 2018р.

Омелянова Ірина – кандидат у майстри спорту України, чемпіонка та призерка України серед юнаків та дівчат в бігу на 800м, переможниця змагань, переможниця чемпіона-ту України серед юніорів з естафетного бігу 4х800м,бронзова призерка чемпіонату України серед юніорів у бігу на 1500м у 2017р.

Пачковський Дмитро – член юнацької збірної команди України 2017р., переможець та призер чемпіонатів України серед юнаків у бігу на 2000м з перешкодами, бронзовий призер Міжнародної матчевої зустрічі Україна-Туреччина-Білорусь-Франція серед юнацьких збірних команд у командному заліку м. Луцьк 2016 р.

Фінчук Владислав – майстер спорту України, член національної збірної команди України,  срібний призер чемпіонату України серед юнаків та дівчат в бігу на 800м, переможець та призер чемпіонатів України серед юніорів у бігу на 800м,  переможець чемпіонату України серед юніорів у естафетному бігу 4 х 800м у 2017р. Бронзовий призер чемпіонату України серед дорослих у бігу на 800м  та переможець чемпіонату України з легкоатлетичного кросу серед молоді 2018р.  Срібний призер Чемпіонату України серед молоді та бронзовий призер серед дорослих 2020р.

Білий Павло – кандидат у майстри спорту України, член молодіжної збірної команди України, переможець та призер чемпіонатів України серед юнаків у бігу на 2000 м з перешкодами, переможець Міжнародної матчевої зустрічі Україна-Туреччина-Білорусь-Франція серед юнацьких збірних команд у командному заліку м. Луцьк 2016 р., учасник чемпіонату Європи з легкої атлетики серед юнаків та дівчат у м. Тбілісі (Грузія) 2016р.,переможець чемпіонатів України з легкої атлетики серед юніорів у бігу на 3000м з перешкодами 2017р. Переможець чемпіонату України серед юніорів та бронзовий призер серед молоді  у бігу на 3000м з/п  2018р. Переможець чемпіонату України серед молоді  у бігу на 3000м з/п 2019р.

Ковба Вікторія – кандидат у майстри спорту України, член національної збірної команди України, переможниця чемпіонату України серед юніорів у бігу на 1500м та багаторазова призерка чемпіонатів України серед юнаків та дівчат в бігу на 800м та 1500м, переможниця Міжнародної матчевої зустрічі Україна-Туреччина-Білорусь-Франція серед юніорських збірних команд у командному заліку м. Мінськ (Білорусь) 2016 р., учасниця чемпіонату Європи з легкої атлетики серед юнаків та дівчат у м. Тбілісі (Грузія) 2016р., учасниця (5 місце) Міжнародної матчевої зустрічі Білорусь-Литва-Латвія-Польща-Туреччина-Україна-Франція-Естонія серед юніорських збірних команд у м.Мінськ (Білорусь) 2017 р. Чемпіонка України серед юніорів у бігу на 1500м 2018р.  Бронзова призерка Міжнародної матчевої зустрічі серед юніорів у м.Мінськ (Білорусь), двічі переможниця  Міжнародної матчевої зустрічі серед юніорів у м. Тель-Авів (Ізраіль) 2018р. Учасниця чемпіонату світу серед юніорів у м.Тампере (Фінляндія) з бігу на 1500м  2018р.Бронзова призерка у командному заліку  чемпіонату Асоціації Балканських федерацій легкої атлетики (ABAF) м. Ботосан (Румунія),учасниця чемпіонату Європи з легкої атлетики серед молоді у м. Євле (Швеція) 2019р. Переможниця чемпіонату України серед молоді у бігу на 1500 та 3000м та бронзова призерка чемпіонату України серед дорослих у бігу на 1500м та 3000м в 2020 році.

Сірий Микола —  член молодіжної збірної команди України 2017р., переможець та призер чемпіонатів України серед юнаків у бігу на 1500м, срібний призер  Міжнародної матчевої зустрічі Україна-Туреччина-Білорусь-Франція серед юнацьких збірних команд у командному заліку м. Луцьк 2016 р., учасник чемпіонату Європи з легкої атлетики серед юнаків та дівчат у  м. Тбілісі (Грузія) 2016р.

Ткачук Юрій – член молодіжної збірної команди України 2018р., багаторазовий переможець чемпіонатів України серед юнаків у бігу на 1500 та 3000м 2017 року, переможець чемпіонату України з кросу серед юнаків.

Колодистий Андрій – член молодіжної збірної команди України, багаторазовий переможець та призер чемпіонатів України серед юнаків у бігу на 1500м, 3000м, 2000м з перешкодами 2015, 2016, 2017років, учасник чемпіонату Європи з легкої атлетики серед юнаків та дівчат у м. Тбілісі (Грузія) 2016р. Бронзовий призер в особистому та срібний призер в командному заліку Міжнародної матчевої зустрічі серед юнаків Білорусь-Україна-Туреччина м. Стамбул(Туреччина), переможецьчемпіонату України з кросу серед юніорів в естафетному бігу 4х1000м у 2017р. Бронзовий призер чемпіонату України серед юніорів у бігу на 1500м  2018р.Срібний призер чемпіонату України серед юніорів у бігу на 1500м  2019р.

Боровець Яна – кандидат в майстри спорту України, член юнацької збірної команди України , багаторазова призерка чемпіонатів України серед юнаків та дівчат у бігу на 1500м  2015, 2016 років, переможниця Всеукраїнських змагань з легкої атлетики. Срібна призерка чемпіонату України у бігу на 2000м з перешкодами 2018р. Чемпіонка України серед юнаків та дівчат у бігу на 1500м та срібна призерка у бігу на 3000м. Учасниця Чемпіонату Європи з легкої атлетики серед юнаків та дівчат у м.Дьйор (Угорщина) 2018 року. Чемпіонка України серед юнаків та дівчат та призерка Чемпіонату України серед юніорів у бігу на 3000м  та 1500м 2019р. Срібна призерка Міжнародної матчевої зустрічі серед юнаків та дівчат у приміщенні серед команд Україна-Білорусь-Франція-Туреччина-Казахстан  у бігу на 3000м у м.Стамбул (Туреччина). Бронзова призерка чемпіонату України з естафетного бігу серед юнаків та дівчат 2019р. Срібна призерка чемпіонату України серед юніорів у бігу на 3000м та срібна призерка чемпіонату України серед молоді у бігу на 3000м 2020р.

Жемайтін Владислав – член юнацької збірної команди України, багаторазовий призер чемпіонатів України серед юнаків у бігу на 3000м 2017 та 2018 років.

Жульжик  Світлана — кандидат в майстри спорту України, член національної збірної команди України, переможниця та багаторазова призерка чемпіонатів України з  легкої атлетики серед юнаків та дівчат у бігу на 400м та 800м, призерка чемпіонатів України з легкої атлетики серед юніорів,  учасниця ХІV літнього Європейського юнацького Олімпійського фестивалю у  м. Дьйор (Угорщина). Срібна призерка чемпіонату України в приміщенні серед юнаків та дівчат  у бігу на 800м. Срібна призерка ХVІІ Всесвітньої літньої Гімназіади у місті Марракеш  (Марокко) у бігу на 800м та естафетному бігу 2018р.

Переможниця Юнацького чемпіонату Асоціації Балканських федерацій легкої атлетики (ABAF) у бігу на 800м, що проходив 8-10 червня 2018р. у м.Стамбул (Туреччина). Чемпіонка України серед юнаків та дівчат у бігу на 800м та срібна призерка у бігу на 400м. Фіналістка Чемпіонату Європи з легкої атлетики серед юнаків та дівчат у м.Дьйор (Угорщина) 5-8 липня 2018 року.  Шосте місце у ІІІ юнацьких Олімпійських іграх, ( м. Буенос-Айрос, Аргентина) 2018р. Переможниця юнацького та юніорського Чемпіонатів України  в бігу на 800м  2019 року. Переможниця Міжнародної матчевої зустрічі серед юнаків та дівчат у приміщенні серед команд Україна-Білорусь-Франція-Туреччина-Казахстан  у бігу на 800м у м.Стамбул (Туреччина) та міжнародної  юніорської матчевої зустрічі серед команд Україна — Ізраїль — Румунія-Кіпр  у бігу на 800м у м.Пітешть (Румунія) 2019р.Переможниця міжнародної  юніорської матчевої зустрічі серед команд  Україна – Ізраїль- Румунія-Кіпр у м. Київ. Четверте місце у Європейському літньому юнацькому Олімпійському фестивалі,  м. Баку (Азербайджан). Переможниця юніорського та командного Чемпіонатів України  в бігу на 800м  та переможниця Юніорського чемпіонату Асоціації Балканських федерацій легкої атлетики (ABAF) у бігу на 800м у м.Стамбул (Туреччина), срібна призерка дорослого чемпіонату України та переможниця  молодіжного чемпіонату України 2020 року.

Кособуцька Анастасія – бронзова призерка чемпіонату України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат у естафетному бігу та фіналістка чемпіонату у бігу на  800м 2018р.

Козлюк Марія – кандидат у майстри спорту України, член юнацької збірної команди України,  переможниця чемпіонатів України  серед юнаків та дівчат  та чемпіонату України  серед юніорів у бігу на 1500м та  3000м  2019 та 2020р. Чемпіонка України з двоборств серед юнаків та дівчат (1500м + 800м). Фіналістка   (4 місце) Міжнародної матчевої зустрічі серед юнаків та дівчат у приміщенні серед команд Україна-Білорусь-Франція-Туреччина-Казахстан  у бігу на 1500м у м.Стамбул (Туреччина) 2019р. Бронзова призерка матчевої зустрічі серед юніорів у приміщенні  з бігу на 1500м у м.Мінськ  (Білорусь) та переможниця матчевої зустрічі серед юнаків та дівчат у приміщенні у м.Стамбул (Туреччина) 2020р.

Уніч Юлія – кандидат у майстри спорту України, член юнацької збірної команди України,  переможниця чемпіонату України з двоборств серед юнаків та дівчат ( 400м + 800м), переможниця та срібна призерка чемпіонатів України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат та серед юніорок у бігу на 800м 2019 та 2020р. Бронзова призерка чемпіонату України з естафетного бігу серед юнаків та дівчат. Учасниця міжнародної матчевої зустрічі серед юнаків та дівчат у приміщенні м.Стамбул (Туреччина) 2020 року.

Ничипорчук Олександр — майстер спорту України міжнародного класу в метанні списа, член національної збірної команди України, чемпіон та багаторазовий призер України,переможець Кубку Європи з метань у м.Бар (Чорногорія) 2012р.,срібний призер у командному заліку в зимовому Кубку Європи з метань у м.Кастельйон ( Іспанія) 2013р., учасник чемпіонату Європи у м. Цюріх (Швейцарія) 2014р. та у м. Амстердам (Нідерланди) 2016р., учасник  Зимового Кубку Європи з метань у м. Лейрія ( Португалія)  та  Всесвітньої Універсіади (Корея) 2015р., срібнийпризер у командному заліку  Кубку Європи з метань у м. Лас-Пальмас(Іспанія) 2017р. Фіналіст чемпіонату України у 2018р.Чемпіон України з метань, бронзовий призер у командному заліку на Кубку Європи з легкоатлетичних метань у м.Шаморин (Словаччина), учасник чемпіонату світу у м. Доха, Катар 2019 року.

Микола Шама – майстер спорту України з легкої атлетики (метання списа), член молодіжної збірної команди України 2019р., чемпіон та багаторазовий призер України, бронзовий призер ХІІ літньої Універсіади України (2015р.), переможець Кубку України з легкої атлетики (2015р.),бронзовий призер у командному заліку в Зимовому Кубку Європи з метань у м.Кастельйон ( Іспанія) 2013р., бронзовий призер Міжнародних змагань у місті Анталія (Туреччина), бронзовий призер Кубку Європи з метань в командному заліку м.Арад (Румунія) 2016р., срібний призер зимового чемпіонату України з метань 2018 та 2019рр.

Дмитро Шеремет — майстер спорту України з легкої атлетики (метання списа), член національної збірної команди України, багаторазовий призер України серед дорослих, фіналіст Всесвітньої Гімназіади у м. Доха (Катар), переможець ХІІІ літньої Універсіади України в метанні списа, переможець чемпіонату України серед дорослих, срібний призер Міжнародних змагань з легкоатлетичних метань у м. Брест (Білорусь), учасник Міжнародних змагань «Decanation» у м.Анже (Франція) 2017р. Срібний призер чемпіонату України серед дорослих 2018р. та бронзовий призер 2019р. Переможець зимового чемпіонату України з метань 2020 року.

Олександр Звіздецький – кандидат у майстри спорту України, член молодіжної збірної команди України 2017р., кандидат у майстри спорту з легкої атлетики (метання списа), чемпіон та багаторазовий призер України серед юнаків, двічі  у складі збірної команди України виступав на Європейських юнацьких олімпійських фестивалях у м.Утрехт (Нідерланди) 2013року — сьоме місце та у м.Баку (Азербайджан) 2014 року – восьме місце.Чемпіон  України серед юніорів в метанні списа 2016 року.

Олександр Козубський – майстер спорту України, член молодіжної збірної команди України, багаторазовий чемпіон України з легкої атлетики серед юнаків та юніорів, учасник чемпіонату світу серед юнаків у м.Донецьк 2013 року, учасник ІІ Юнацьких літніх Олімпійських ігор в м. Нанкін (Китай) 2014р., срібний призер Європейського юнацького олімпійського фестивалю у м.Баку (Азербайджан) 2014 року, учасник чемпіонату світу серед юніорів у м.Бидгощ (Польща) 2016р., переможець зимового чемпіонату України з метань серед молоді 2018р.Срібний призер Кубку Європи з легкоатлетичних метань в командному та шостий в особистому заліку у м. Лейрія (Португалія) 2018р. Переможець та срібний призер чемпіонатів України серед молоді 2019р. Бронзовий призер зимового чемпіонату України з метань 2020р.

Інна Ковтун – кандидат в майстри спорту України, член молодіжної збірної команди України, чемпіонка та багаторазова призерка України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат у бігу на 200м, 60м та 60м з бар’єрами, переможниця та багаторазова призерка чемпіонатів України серед юніорівта молоді у бігу на 400м з бар’єрами, чемпіонатів України серед молоді та дорослих в естафетному бігу, чемпіонка  ХІІІ Літньої Універсіади України 2017 року з естафетного бігу 4х400м.Чемпіонка України серед дорослих у естафетному бігу 2018р., бронзова призерка Чемпіонату України серед молоді у бігу на 400м з\б. Переможниця та срібна призерка Чемпіонату України серед дорослих у естафетному бігу 4х400м, учасниця чемпіонату Європи з легкої атлетики серед молоді у м. Євле (Швеція) 2019р.

Віталій Гулов – кандидат   в майстри спорту України, член молодіжної збірної команди України 2017р., переможець  та  призер чемпіонатів України з легкої атлетики серед юнаків та юніорів у метанні списа.

Мороз Тетяна – член молодіжної збірної команди України 2017р., призерка чемпіонату України серед юнаків та дівчат у метанні списа.

Ткач  Іван – член молодіжної збірної команди України 2017р.,  переможець та призер чемпіонатів України з метань серед юнаків 2015, 2017р.

Трофимчук Олег – член юнацької збірної команди України 2018р., переможець та призер чемпіонатів України серед юнаків у метанні списа, виборов право на участь в  Міжнародній матчевій зустрічі Україна-Туреччина-Білорусь серед юнацьких збірних команд у м.Бурса (Туреччина) 2017 року.

Мосійчук Ольга – кандидат в майстри спорту  України, член юнацької збірної команди України, переможниця зимового чемпіонату України з метань серед юнаків та дівчат 2018р. та чемпіонка України у метанні списа серед юнаків та дівчат 2003р.н. та молодші у 2018р.Бронзова призерка чемпіонату України з метань серед юнаків та дівчат. Срібна призерка Чемпіонату України серед юнаків та дівчат 2002р.н. та мол. у метанні спис а та срібна призерка юніорського Чемпіонату України 2019р. Переможниця зимового чемпіонату України з метань серед юнаків та дівчат 2020р.

Дмитренко Катерина – кандидат в майстри спорту України, член молодіжної збірної команди України, срібна призерка Чемпіонату України  з легкої атлетики серед юнаків та дівчат зі стрибків у довжину, бронзова призерка командного чемпіонату України серед юнаків та дівчат 2001р.н. та мол. Рекордсменка Рівненської області серед дівчат у стрибках у довжину. Виборола путівку на Чемпіонат Європи з легкої атлетики серед юнаків та дівчат у м.Дьйор (Угорщина) 2018 року. Фіналістка Чемпіонатів України серед молоді та серед юніорів у стрибках у довжину та у бігу на 100м 2019р. Переможниця чемпіонату України  серед юніорів у стрибках у довжину, учасниця Асоціації Балканських федерацій легкої атлетики (ABAF) у м.Стамбул (Туреччина) та матчевої зустрічі серед юніорів у приміщенні  у стрибках у довжину у м.Мінськ  (Білорусь) 2020р.

Барук Віталій –– член юнацької збірної команди України, переможець Чемпіонату України з легкої атлетики серед юнаків 2003р.н. і мол. у стрибках у довжину. Срібний призер Чемпіонату України серед юнаків 2003р.н. та мол. у стрибках в довжину 2019р.

Товкач Тарас – бронзовий призер Чемпіонату України з легкої атлетики серед юнаків 2003р.н. і мол. у стрибках у довжину.

 

Гуріна Валерія  —  член юнацької збірної команди України, переможниця  та срібна призерка чемпіонатів України серед юнаків та дівчат у бігу на 100м з\б 2019р.

Остапчук Анастасія – бронзова призерка чемпіонату України з метань серед юнаків та дівчат 2019р.

Муха Іван – член юнацької збірної команди України, бронзовий призер чемпіонату України з метань серед юнаків 2019р.

Тарар Аліна — бронзова призерка юніорського Чемпіонату України 2019р. в метанні списа.

Рачинська Уляна –  переможниця чемпіонату України з кросу серед юнаків та дівчат у бігу на 2000м 2019року. Срібна призерка чемпіонату України серед юнаків та дівчат  та  бронзова призерка чемпіонату України серед юніорів у бігу на 3000м 2020року.

Інша мова


Свежие комментарии

    Рубрики